Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atsauksme uz rakstu „ Nulles deklarāciju likumprojekts ir jānoraida“

1 000 000 anketu apstrādei - ievadīšanai sistēmā 1 gada laikā nepieciešami 400(!) cilvēku un vismaz 5 000 000 latu, jeb 40 cilvēkiem uz 10 gadiem nodrošināts darbs! Lai gada laikā kaut vai atlasītu tikai 10% "riskantos" datus vajag vēl...Miljonārs var atļauties aizdedzināt 100 latu zīmi, lai tumsā atrastu nokritušu santīmu.

Skaidras naudas uzkrājumu uzrādīšanas vietā varētu ieviest bulgāru komunistu modeli - likvidēt skaidro naudu un jebkuru naudas apriti veikt tikai ar personas identificētu pārskaitījumu, tādā kārtā iegūstot pilnu pārskatu par katras personas personisko dzīvi. Cik jauki, statistikas pārvaldei būtu iespējas izskaitļot jebkurus datus, kaut vai vidējo prieka meitu pakalpojumu skaitu, kā arī iekasēt no viņam pievienotās vērtības nodokli. Pat bulgāru komunistu ieceres cieta bankrotu, bet mūsu 100 gudrās galvas ar modernās tehnoloģijas palīdzību varētu veikt komunistu sapni par totālu katras personas kontroli, neatkarīgi cik arī tas maksātu.

Totālā 0 deklarācija atbrīvo pagātnes vēl neatklātos kriminalpārkāpējus no atbildības, (autobusu, tiltu, gaismas pils un citu iespējamo afēru) apgrūtinot viņu konkurentu - jauno mahinatoru iekļūšanu cienījamu pilsoņu statusā, kas šai esošajai miljonāru ciltij bez šaubām ir labs pakalpojums. Diskriminācija - vecie blēži labāki par jaunajiem.

Šis ir kārtējais PROJEKTS labas darbības imitēšanai ar vērienīgu cilvēkresursu un līdzekļu izšķērdēšanu, tajā pat laikā cilvēka tiesību: nevainības prezumpcijas un privātās dzīves neaizskaramības tiesību  kliedzošs pārkāpums.

Un vēl, jāpiekrīt Jurim Paideram, ka šo projektu neapšaubāmi lobē burbuļkredītu dāsni dalījušas bankas, kuras iegūst papildus ieročus savu finanšu spekulāciju atbalstīšanā. Un tas jau ir nopietni!

Varbūt pat būtu labi, ka šo vājprātu šī Saeima atbalsta, jo tas varētu paātrināt šīs Saeimas atlaišanu, ko tā jau sen ar savām kabatas partijām sapelnījusi.

Blogi