Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ekonomiskā brīnuma mirāža

Neskatoties uz Latvijas tautas vispārēju ieslīgšanu nabadzībā, kopš ekonomiskās krīzes sākuma, Latvijā valdošie politiķi un viņu oficiāli pārstāvji ne reizi vien norādījuši uz valsts veiksmīgi izvēlēto stratēģiju ekonomisko grūtību...Proti, pavisam nesen noslēdzies par ietekmīgāko ekonomikas pasākumu pasaulē dēvētais Davosas forums Šveicē, kur jau otro gadu pēc kārtas netiek uzaicināti Latvijas pārstāvji. Lūgti komentēt izveidojušos neveiklo situāciju, Latvijas komercbanku vadošie ekonomisti saka lakoniski – kā valsts neesam izdarījuši neko ievērības cienīgu, lai mūs ielūgtu uz šo nozīmīgo ekonomikas forumu.

Interesanti, tas notiek pat pēc tam, kad pagājušā gada pavasarī Latvijas premjers plašākai sabiedrībai piedāvāja pašsacerēto grāmatu „Kā Latvija pārvarēja finanšu krīzi” un preses konferences laikā apgalvoja, ka starptautiski pazīstami ekonomisti un eksperti atzinuši Latviju kā paraugu ekonomiskās krīzes pārvarēšanā.

Žēl. Tiešām žēl. Bet ne jau mūsu valdošos politiķus, kam jau atkārtoti izpalika iespēja doties uz slaveno Šveices kūrortu. Žēl mūsu – Latvijas tautas, – kam jāpacieš tādas valdības, kas var tikt salti melot un savu bezdarbību tautai uzdot par visas Eiropas apbrīnotu varoņdarbu.

P.s. Kā māca maziem bērniem – meliem īsas kājas – un Davosas foruma organizatoru attieksme, atkārtoti neielūdzot Latvijas pārstāvjus uz šo pasākumu, ir tam spilgts apliecinājums.

Ivars Jakovels,
politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs”
sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa”
Jelgavas nodaļas vadītājs
http://ivarsjakovels.blogspot.com/ ">
http://ivarsjakovels.blogspot.com/

Blogi