Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotokonkurss: kamera apsūdz

Griežat ceļu sveši kungi,Es jums ceļa negriezīšu:Es dižens tautu dēls,Latvju zemes sargātājs.Kamera apsūdz.Biedrība Latvietis aicina apzināt un dokumentēt Latvijas patieso stāvokli fotogrāfijās.Mēs zinām, ka mūsu valsts, pateicoties...Griežat ceļu sveši kungi,
Es jums ceļa negriezīšu:
Es dižens tautu dēls,
Latvju zemes sargātājs.

Kamera apsūdz.

Biedrība Latvietis aicina apzināt un dokumentēt Latvijas patieso stāvokli fotogrāfijās.

Mēs zinām, ka mūsu valsts, pateicoties valdošā režīma noziedzīgajai bezatbildībai ir ekonomiski sagrauta, taču katrs apgalvojums ir jāpamato. Vislabākais pamatojums un pierādījums Latvijas izzagšanai un izputināšanai ir fotografijas (attēli), kas neapstrīdami apsūdz varnešus. Aicinām ikvienu piedalīties šādas apsūdzības veidošanā, fotografējot Latvijas postažu un uz latviešu posta un nelaimēm būvētās pilis un izšķērdību.
Svarīgi ir dokumentēt ne tikai postu, kas radies tautas izlaupīšanas rezultātā, bet arī parādīt kā no šiem posta darbiem top un vairojas laupītāju labklājība.
Fotoattēlam jāpievieno apraksts par vietu un laiku – kur un kad tas uzņemts.
Fotografijai drīkst būt pēcapstrāde, tomēr ar montāžu ieteicams neaizrauties.
Nebūtu vēlams dokumentēt piemēslotos pagalmus, mežus un sētmales, jo tas ir tikai mūsu slinkuma un nevīžības rezultāts, kā arī nesen nodegušas ēkas.
Labākie fotoattēli tiks nosūtīti arī Saeimai un saņems balvu no biedrības «Latvietis».

Termiņš: 2011. gada 1. septembris

Fotografijas jāsūta:
papīra formā uz adresi: Rīga, Brīvības 90-97, LV-1050
elektroniski uz e-pastu: latvietis@latvietis.lv

Blogi