Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jā – konfrontācijai, nē - sadarbībai

Eiropas Sociāldemokrātiskās partijas prezidents Pols Nīrups Rasmusens uz publisku debati izaicinājis Eiropas Tautas partijas prezidentu Vilfrīdu Martenu par tēmu, kā konfrontēt Eiropas galēji labējos spēkus.Rasmusens norāda: „Mums ir...Rasmusens norāda: „Mums ir nepieciešamas skaidras un atvērtas diskusijas par to, kā mēs varam nobloķēt galēji labējo izaugsmi. Eiropā nav pārāk daudz valstu, kur bailes ir nozīmīgākā valūta. Ceļš ārā no recesijas ir stāsts par baiļu identificēšanu un to izkliedēšanu. Miljoniem eiropiešu gaida pozitīvu vēstījumu. Mums ir nepieciešama politiskā griba, lai sagādātu šo vēstījumu. Folklorizēts bubulis nevar kļūt par aizstājēju godīgai ekonomiskai atbildei.”

Vēršoties pie Eiropas Tautas partijas, biedrs Rasmusens redakcionāli turpina: „Mums nepieciešamas diskusijas, kas fokusētas uz izaugsmes jautājumiem un nevis personiskiem uzbrukumiem. Manas bažas par Eiropas Tautas partiju ir tādas, ka viņi tiecas uz un arī akceptē galēji labējo partiju atbalstu. Diskusijai starp mani un Eiropas Tautas partijas prezidentu jāļauj mums identificēt skaidrus principus, kā bloķēt šos draudus.”

Eiropas Sociāldemokrātiskā partija nesen ir apstiprinājusi deklarāciju „Konfrontēt galēji labējos”, kas aicina visas Eiropas partijas akceptēt deklarācijā iekļautos rīcības punktus. Kā atbildi uz šo aicinājumu, Eiropas Tautas partija izplatījusi paziņojumu, kurā aicina šos jautājumus diskutēt aiz slēgtām durvīm.

Ivars Jakovels
politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs"
sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa"
Jelgavas organizācijas priekšsēdētāja vietnieks

http://ivarsjakovels.blogspot.com/

Blogi