Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paši vainīgi

Pēc Latvijas Krājbankas krīzes publiskošanas intervijā kādam biznesa portālam finanšu ministrs Andris Vilks faktiski paudis nostāju, ka valsts iedzīvotāji paši ir vainīgi, ja savus finanšu līdzekļus glabājuši legālā komercbankā. Vēl vairāk...Finanšu ministrs pie reizes vēl paguvis palielīties, ka viņš gan sekojot līdzi finanšu tirgus un banku sektora darbībai un, ņemot vērā pēdējā laika bankas darbību un tās īpašnieku sastāvu, nekādā gadījumā tur neuzglabātu savus finanšu līdzekļus. Interesanti, ka politiķis un tā saucamais valstsvīrs par savām bažām nav radis iespēju padalīties ar iedzīvotājiem un Finanšu tirgus un kapitāla uzraudzības komisiju, kas savā bezzobainībā nu jau kārtējo reizi vien noplāta rokas. Rodas jautājums, kam mums tāda valdība un tāda valsts, kur vaina par legālas kredītiestādes nepietiekamu uzraudzību esot jāuzņemas pašiem iedzīvotājiem? Kā vārdā un kādam nolūkam tādā gadījumā maksājam nodokļus, no kuru maksājumiem tiek uzturēta arī Vilka pārstāvētā Finanšu ministrija un Finanšu tirgus un kapitāla uzraudzības komisija?

Acīmredzot tik tiešām paši esam vainīgi. Tikai ne tāpēc, ka daļa no mums uzticējušies Latvijas Krājbankai. Vainīgi esam tāpēc, ka demokrātiskā valstī pieļaujam tādu valdību, kuras pārstāvji savā augstprātībā ir gatavi uzspļaut saviem darba devējiem – Latvijas iedzīvotājiem – un viņu interesēm. Laiks labot to!

Ivars Jakovels
politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs”
sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa”
Jelgavas nodaļas valdes priekšsēdētājs
http://ivarsjakovels.blogspot.com/">
http://ivarsjakovels.blogspot.com/

Blogi