Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Citādi svētki

Nu man ir kā  tajā dzejolī: “Sirds kā negudra bez mitas pavasara ritmā sitas!”. Ilgi domāju, ko darīt Lieldienās. Mājās bīstami uzturēties.  Ieradīsies  lauku radi — ej nu baro tādu varzu!

 Redz, cik rīdzinieki gudri — kā liecina aptaujas dati, gandrīz puse no viņiem Lieldienas iecerējuši pavadīt ārpus galvaspilsētas, pie  radiem laukos, priekšroku dodot aktīvai atpūtai dabā. Pareizi dara!  Es arī izdomāju, ka brīvdienās ar Indriķi  dosimies dabā.  Ne jau tāpat vien, bet ar nūjām, tā teikt, olu ēšanu nomainīsim pret nūjošanu. Turklāt izlasīju, ka tā var iegūt slaidākas ķermeņa aprises, jo nūjošana sadedzina par 46% vairāk kaloriju nekā vienkārša soļošana. Indriķis gan  uztraucas, kur ņemsim nūjas, jo tas taču esot dārgs prieks. Man nevajag izrādīties, tāpēc es tur nekādu problēmu nesaskatu. No vecajiem slotaskātiem iznāks tādas nūjas, ka visi apskaudīs. Es tās vēl aptīšu ar alumīnija foliju, un spīdēs vien, kad mēs zibināsim pa laukiem un pļavām. Vismaz citādas Lieldie­nas.

Humors