Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drīkst tikai dievināt!

Kas ir sieviete?

Sieviete — tā ir liela plēsoņa ar spilgtu ārējo izskatu. Šai plēsoņai piemīt liels spēks, veiklība un grācija. Daudzu valstu iedzīvotāji paniski baidās no viņām un uzskata par noslēpumainiem un neprognozējamiem radījumiem. Sievietes bieži vien ieceļ dievu kārtā, pielūdz un dāvina viņām visādus nieciņus. Dažkārt viņas arī apprec, taču visbiežāk tikai mīl. Latvijas teritorijā sievietes ķermeņa garums parasti ir 150 — 180 cm, kājas pēdas garums — 25 — 30 cm, auss garums — aptuveni 7 cm. Sievietes ķermenis ir izstiepts no augšas uz apakšu, galva neliela, apaļas formas, astes nav. Apmatojuma krāsa var būt dažāda, taču visbiežāk sastopamas blondīnes, brunetes un rudmates.
Ir viedoklis, ka sievietes ir bijušas vienmēr, taču daži speciālisti noliedz šo apgalvojumu, pamatojot ar neseno atklājumu — tur, kur ir sievietes, drīz vien rodas arī bērni. Šis fenomens vēl gaida izskaidrojumu. Sievietes ir izplatītas gandrīz visā pasaulē. Pilsētās viņu ir vairāk nekā tuksnešos, savukārt kūrortos vēl vairāk nekā pilsētās. Sievietes ir tipiski tropu joslas iemītnieki —  mīl sauli un pludmali, tāpēc viņas nav pārāk piemērotas sniegam un zemām temperatūrām. Taču daži pētnieki apgalvo, ka ir satikuši sievietes arī kosmosā, kur dzīvības nav.
Sieviešu plašā izplatība pa visu planētu ir sekmējusi četru sieviešu apakštipu veidošanos: kaķenītes, mīļumi, jaukumiņi un saulītes. Taču pasaulslavenais sieviešu speciālists Zigmunds Freids apgalvoja, ka ir tikai trīs sieviešu veidi: sievas, mīļākās un pārējās. Sievietes uzturā atzīst diezgan lielu dažādību. Viņas uzbrūk visam dzīvajam — no omāra un kaviāra līdz pat plūmju liķierim. Sieviete — viens no skaistākajiem radījumiem pasaulē, kurš izdaiļo apkārtni, dzīvokļus un mašīnas. Tāpat viņai piemīt liela zinātniska un mākslinieciska vērtība. Tāpēc vīriešus drīkst analizēt, bet sievietes —  tikai dievināt!

Humors