Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dusmas iztecinu ūdenī 3

Man Jaunajā gadā uzdāvināja dziednieku kalendāru. Tagad mana dzīve kļuvusi īpaši  interesanta. Tur ir tik daudz unikā­lu padomu, kas man noder visām dzī­ves situācijām. Nesaprotu Indriķi — viņš negrib savā dzīvē ieviest nekādus jauninājumus. Es gan, piemēram, šonedēļ, kā atnāku no darba, tā tecinu ūdeni.

Indriķis tik uztraucas par rēķinu, kas būs jāmaksā par patērēto ūdeni, bet vai tad naudā ir laime? Tā mīt iztecinātajā ūdenī, jo es tā aizdzenu dusmas. Bet par ko dusmoties man ir katru dienu — gan par dārgo apkuri, gan pārtikas produktu cenām, gan deputātu algām… Tagad es mazāk runāju ar Indriķi, bet vairāk ar ūdeni, jo padomos teikts: jārunā ar tekošu aukstu ūdeni, jo tam ir informācijas nesēja īpašības.
Kalendārā ir arī padomi, kā nomierināt vīrieti stresa situācijā. Nu akurāt kā priekš Indriķa. Viens no tiem: “Izkliegties spilvenā (reizēm par spilvenu ir sieva. Šādos gadījumos “spilvenam” vēlams nekliegt pretī)”. Šis padoms mums tomēr nederēja. Kad Indriķis par to ūdeni purpināja, es viņam iemetu ar spilvenu un teicu: “Kliedz!”, bet viņš sāka bļaut uz mani. Nu tad es arī viņam devu pretī. Tagad mēģināšu pildīt ieteikumu “Mežā dziedāt”. Tikai nezinu, kā lai Indriķi uz mežu dabū.     
Man pašai visvairāk interesē naudas pievilināšanas padomi. To gan pamaz. Atradu vienu četrrindi — tā trīsreiz jānoskaita pirms naudas izdošanas. Mājās to tīri raiti skaitīju, bet, kā autobusā pirku biļeti, aizmirsu. Atcerējos tikai pēdējo rindi­ņu “... un atgriezies pie manis miljonkārt”. Uztraukumā to trīsreiz pateicu skaļi. Autobusa vadītājs tā dīvaini uz mani paskatījās — laikam domāja, ka viņam to saku. Tagad ēdīšu biezpienu un trenēšu atmiņu, citādi pie naudas netikt.

Komentāri 3

Skalds

Noliec smago, norauj ūdeni un turpini tecināšanu!

pirms 6 gadiem, 2013.02.12 11:24

Humors