Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gandrīz ideāla

Internetā lasīju, ka noskaidrots, kādas sievietes visvairāk patīk vīriešiem.

Bet, mīlīši, es esmu gandrīz ideāla! 60 procentiem aptaujāto patīk tumšmates, 33 procenti vīriešu precizējuši, ka viņiem mīļākā ir kastaņkrāsa. Es tādus vakar nokrāsoju matus. Taču pats jaukākais pētījumā ir tas, ka vīriešiem nepatīk pārāk tievas sievietes, arī pārāk kuplu formu cienītāju neesot daudz. Manuprāt, arī šajā aspektā es esmu ideāla, jo pārāk kupla izskatos tikai uz kalsnu vīriešu fona, piemēram, Indriķa. Vienīgi mana zaļā acu krāsa ieņem trešo vietu. Vairums “krituši” uz zilacainajām. Nu, nekas, arī šis trūkums ir novēršams — esot nopērkamas acu lēcas dažādās krāsās.
Tikai kreņķis, ka pētījuma veicēji aptaujājuši vīriešus ASV, Spānijā, Francijā, Brazīlijā, Itālijā un Lielbritānijā. Tos, kuri dzīvo Latvijā, laikam jau neuzskata par vīriešiem… Bet tāds mūsu liktenis — kādi ir, ar tādiem jāiztiek.

Humors