Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mainās laiki, mainās svētki 1

Svētku nekad nevar būt par daudz — es labprāt kaut ko svinētu katru dienu. Tādās dienās cilvēkam uzlabojas garastāvoklis un ir iemesls nopirkt torti. Arī rīt mūsu mājās būs svētki. Izlasīju, ka, svinot dzīvnieku patversmes “Dzīvnieku draugs” 12. gadadienu, nodibinājums “Dzīvnieku drauga fonds” Latvijā vēlas aizsākt jaunu tradīciju — atzīmēt Eiropas mīļdzīvnieku nakti. Tās mērķis ir  godināt dzīvniekus, kas devuši būtisku labumu cilvēkiem un sabiedrībai. 

Kad Indriķim pateicu, lai nopērk šampanieti un torti mīļdzīvnieku nakts svinēšanai, viņš nodomāja, ka svinēsim vīriešu dienu, tikai kā jau radošs cilvēks esmu to pārdēvējusi citādi. Nu, ir gan naivulis! Jā, reizēm es viņu par mīļdzīvnieku varētu nosaukt, bet kādu labumu tad viņš ir devis sabiedrībai un cilvēkiem? Lūk, mani kaķi, kurus rīt sēdināsim pie svētku galda, cilvēkiem, respektīvi, man un Indriķim, ir palīdzējuši gan karstā laikā, gan aukstā. Piemēram, viņi zina, ka gripas profilaksē viens no galvenajiem noteikumiem ir vēdinātas telpas. Tiklīdz man lodžijas durvis aizvērtas (tām salūzis krampītis), viņi tās atrauj vaļā līdz galam, lai elpoju svaigu gaisu. Parasti tas notiek naktīs. Un kas par to? Esmu vesela kā rutks.  Kad ilgi nekurināja, viņi sildīja Indriķi, jo viņš gulēšanai ir ērts placdarms. Tā ka viņi tiešām ir pelnījuši svētkus. Tā teikt — mainās laiki, mainās svētki, bet vīriešu diena taču ir padomju atlieka!

Komentāri 1

J.Buršteins

Gripas profilaksē pats galvenais noteikums ir pietemties līdz nemaņai. Nekāda telpu vēdināšana nav vajadzīga.

pirms 5 gadiem, 2013.02.22 09:34

Humors