Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ventspilī nebūs smakas, bet mums? 1

Es šajās vēlēšanās gribu būt gudrāka — pēc deputātu kandidātu ārējā veidola vairs nebalsošu. Tāpēc esmu priecīga par katru lasāmvielu, ko atrodu savā pastkastītē.

Es pat esmu izveidojusi sarakstu, kādas partijas un apvienības uzsaukumus saņemu. Jābalso par bagātākajiem. Jo vairāk lapu, labāks papīrs un krāsaināks izdevums, jo tas manā rangu tabulā dabū augstāku atzīmi. Ar programmu lasīšanu gan man sokas diezgan grūti. Izlasu no viena gala līdz otram un nekā neatceros. Tad visu lasu otrreiz. Nezinu, kādēļ, bet manā pastkastītē tikuši pat Ventspils deputātu kandidātu solījumi.  No tiem atceros tikai to, ka viens kandidāts vai kandidāte solīja, ka Ventspilī vairs nebūs smakas. Tikai nesapratu, kādas — Lemberga, vai?
Bet kas būs interesants mūspusē, tā arī skaidri vēl neesmu izzondējusi. Bet vēl jau ir laiks. Gaidīšu jaunus sūtījumus un gan izvilkšu “lielo zivi”!

Komentāri 1

Nu zin .. .

Nu zin, Bella, tu esi gatavā šķirba, ja vari iedomāties, ka Lemberga smakas nebūs. Ja Lemberga nebūs, bet smaka vēl būs saglabājusies, tad vēl no smakas vien dažus gadus zināma kārtība Ventspilī pastāvēs. Ja nebūs arī smakas, tad Ventspils drīz vien atradīsies tur un tā kā un kur šodien ir visas pārējās pilsētas. Jā, diezgan nošļukušā izskatā un svārstīgā stāvoklī.

pirms 5 gadiem, 2013.05.24 15:30

Humors