Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mans labākais veikals 1

SIA “HL Display Latvia” atkal organizē konkursu “Mans veikals”. Tajā var piedalīties ikviens Latvijas veikals, kuru izvirza pircēji, taču konkursa galvenā mērķauditorija ir individuālie vai veikalu ķēdēs (apvienībās) ietilpstošie mazie veikali ar vietējo kapitālu.

Konkursa dalībniekus var izvirzīt jebkurš veikala apmeklētājs. Nolikumā noteiktajā termiņā jānosūta izpildīta anketa pēc norādītās adreses, pa faksu vai e— pastu. Veikalu apmeklētāji papildu anketām var sūtīt arī vēstules par savu iecienītāko veikalu. Pretendentus vērtēs atsevišķi reģionos — Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē. Ieinteresētās personas (pieteiktā veikala īpašnieki un viņu radinieki, kā arī darbinieki) nevar balsot par savu veikalu.
Konkursa anketas var atrast reģionālajos laikrakstos un to mājaslapās, kas uzskatāmi par konkursa sadarbības partneriem, uzņēmuma “HL Display Latvia“ mājaslapā, kā arī pašos veikalos.
Anketas var iesniegt līdz 20. maijam. Rezultātus apkopos līdz 3. jūnijam, uzvarētājs saņems dāvanu karti 250 latu vērtībā “HL Display Latvia“  produkcijas iegādei. Konkursa komisija apbalvos arī interesantāko vēstuļu autorus.

Anketu var lejupielādēt šeit .

Komentāri 1

Drausmīgi žēl ,ka Pļaviņas nevar pretindēt ne ar vienu veikalu-te vienkārši tādu nav-vienas vienīgas utu bodes...

pirms 8 gadiem, 2010.05.22 08:56

Konkurss Mans veikals