Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strādīgums ielikts jau šūpulī

Domāju, ka skrīverieti Elzu Kondrovu dienas vidū noteikti sastapšu mājās. Tomēr nekā. Tikšanos norunājam darbavietā —
pirmsskolas izglītības iestādē “Saulēni”. Elzas kundzei ir atvaļinājums, un viņa var nesteidzīgāk sagaidīt savu 70. dzimšanas dienu.

Elzas kundzei un abām viņas māsām dzimtā puse ir Lizuma pagastā, bet dzīvē tā iznācis, ka visas trīs cita pēc citas pārnākušas dzīvot uz Skrīveriem. Velta gan tagad mīt Aizkrauklē, bet Spodra turpat netālu.
Jubilāre izraudzījusies pavāres arodu. Jaunībā neilgi nācies pastrādāt lauku darbus, bet vēlāk darbojusies tikai sabiedriskajā ēdināšanā. Nu jau daudzus gadus viņa ir Skrīveru pirmsskolas izglītības iestādes “Saulēni” čaklā un mīļā pavārīte. Darbīgā sieviete jokojoties teic, ka nelaižot vēl viņu pensijā, lai gan viegla šī profesija nav, jo visa diena paiet “uz kājām”.
Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 2. augusta numurā

Portreti