Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ja pēkšņi vajadzīga nauda, viena no iespējām ir SMS kredīts

Dažkārt nonākam situācijā, kad radušies neplānoti izdevumi, taču līdz algas dienai vēl nedaudz jāpagaida. Daļa cilvēku šādās situācijās izmanto savus uzkrājumus, bet ko darīt, ja tādu nav? Šādos brīžos palīdzēt var ātrs SMS kredīts, taču, lai pieredze ar ātrajiem kredītiem būtu pozitīva, pirms šo finanšu pakalpojumu izmantošanas nepieciešams izprast to pamatprincipus.


Pirms aizņemšanās jāiepazīstas ar kredītlīnijas līgumu


Ņemot vērā, ka SMS kredīts (http://www.zuz.lv) ir finanšu pakalpojums, tas pieprasa īpašu atbildību. Pirms piesakies kredītam, rūpīgi izlasi kredītlīnijas līgumu – tajā atradīsi svarīgāko informāciju un nosacījumus. Lūk, daži no galvenajiem punktiem, kas tiek atrunāti līgumā:

  • Termini – līguma sākumā parasti atrodami skaidrojumi galvenajiem terminiem, kas līgumā tiek izmantoti;

  • Reģistrēšanās process – šajā sadaļā atradīsi visu nepieciešamo informāciju par to, kādas darbības (datu ievadīšana, reģistrācijas maksas pārskaitīšana u.c.) jāveic reģistrēšanās laikā;

  • Komisijas maksa un procenti – līgumā tiek atrunāta kredītlīnijas komisijas maksa – no šī līguma punkta atkarīgs, cik daudz naudas vajadzēs atdot noteiktajā termiņā. Savukārt kavējuma procentu sadaļā tiek atrunāts, no cik lielas naudas summas nāksies šķirties, ja ātrais kredīts konkrētajā laika periodā netiks atmaksāts;

  • Termiņa pagarināšana – lielākā daļa aizdevēju piedāvā iespēju pagarināt kredītlīnijas summas atmaksas termiņu, pārskaitot konkrētu summu uz aizdevēja bankas kontu. Taču uz šo opciju nepaļaujies – aizņemies tikai tad, ja esi pilnībā pārliecināts par savām spējām kredītu atmaksāt tam paredzētajā termiņā.

Protams, šie ir tikai daži no līguma punktiem, taču, lai izprastu ātro kredītu principus pilnībā, izlasi visu informāciju, kas atrodama līgumā!

Kādos gadījumos ātrais kredīts pieejams?

Lai gan ātrais kredīts ir pieejams lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju, ir daži parametri, kuriem nepieciešams atbilst, lai šo finanšu pakalpojumu varētu saņemt:

  • Jābūt sasniegušam pilngadību – lielākā daļa kredītdevēju ļauj aizņemties no 20 vai 21 gada vecuma, taču daži uzņēmumi kredītu piedāvā, ja esi sasniedzis 18 gadu vecumu;

  • Jābūt regulāriem ienākumiem – pirms aizņemšanās Tev jānorāda savs ienākumu līmenis – tādējādi uzņēmuma pārstāvji varēs pārliecināties, ka spēsi noteiktajā termiņā kredītu atmaksāt;

  • Nedrīkst būt negatīva kredītvēsture.

Papildus nosauktajiem parametriem, Tev nepieciešams arī bankas konts, mobilā telefona pieslēgums un jābūt pieejai internetam. Jāņem vērā arī tas, ka katra kredītiestāde var izvirzīt savus papildu noteikumus kredīta saņemšanai.

Kopumā vērtējot, ātrs SMS kredīts var tikt iegūts samērā vienkārši, taču pirms tā aizņemšanās Tev noteikti jāiepazīstas ar kredītlīnijas līgumā esošo informāciju. Un izmanto ātro kredītu pakalpojumus vien tad, ja esi pilnībā pārliecināts, ka noteiktajā termiņā konkrēto naudas summu varēsi atmaksāt. Aizņemies atbildīgi!


Reklāmraksti