Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Diskutēs par ģenētiski modificēto organismu izplatību 5

Trešdien, 31.martā, plkst. 10 Aizkraukles pagasta pārvaldē notiks seminārs — diskusija par tēmu "Ģenētiski modificēto organismu izplatība pasaulē un to ietekme. ES un Valsts likumdošanas izmaiņas, kas attiecas uz lauku saimniecībām". Aicināts piedalīties ikviens Aizkraukles novada iedzīvotājs.

Vides ministrijas pārstāvji informēs par Ģenētiski modificētu organismu izplatību un ietekmi pasaulē, un informēs par ar šo pasākumu saistošo likumdošanu.

Tāpat seminārā varēs iegūt informācoju par jaunumiem un aktualitātēm, kas saistītas ar Lauksaimniecības datu centru: sāksies jaunais kvotas gads, pārraudzības aktualitātes, dažādu veidu e – saziņas iespējas, veidlapu aizpildīšana, nosūtīšana. Tāpat varēs uzzināt par 2010. gada Lauksaimniecības skaitīšana norisi, kas skars lielu daļu iedzīvotāju. Ir liela interese par tūrisma aktivitāšu veicināšanu Daugavas senlejā, kas ir Natura 2000 teritorija.

Komentāri 5

serds

Un tās lētās sēklas Maxima un SuperNeto arī pārstāv ģenētiski modificēto saimi... Lai nu kā pašiem, bet bites gan no tādiem augiem iet mazumā.

pirms 9 gadiem, 2010.03.23 08:40

es par bitēm

Vai šādu informējošo diskusiju var organizēt visiem pieejamā laikā, jo tomēr lielākajai daļai ir darbs un darba laiks, bet ir vēlēšanās tādā seminārā piedalīties.

pirms 9 gadiem, 2010.04.09 14:49

Dzīve laukos