Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izveidots prioritāšu saraksts

Zemkopības ministrija sagatavojusi svarīgāko darbu, kas īstenojami premjera Valda Dombrovska valdības laikā, sarakstu. Viens no galvenajiem darbiem —  cīņa par taisnīgiem Eiropas Savienības (ES) tiešajiem maksājumiem Latvijas lauksaimniekiem saistībā ar Kopējo lauksaimniecības politiku, kas stāsies spēkā pēc 2013. gada.

Otrs svarīgākais uzdevums — panākt tiešo maksājumu piešķiršanu tikai tiem zemniekiem, kuri veic lauksaimniecisko darbību.
Pārējie uzdevumi — veicināt nozaru konkurētspēju, lauku ekonomisko aktivitāti, piešķirot kredītus. Arī turpmāk aizstāvēt lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības un pārtikas nozari ES fondu apguvē. Zemkopības ministrija centīsies nepieļaut valstij piederošā meža privatizāciju, aizstāvēs Latvijas pozīciju par pārejas perioda pagarināšanu ierobežojumiem ārvalstniekiem, kuri vēlas iegādāties lauksaimniecības zemi un mežu Latvijā, kā arī raudzīsies, lai apritē ir veselībai droša un kvalitatīva pārtika.

Dzīve laukos