Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauns izdevums piensaimniekiem — “Piena Ziņas”

Šonedēļ klajā nācis jauns izdevums Latvijas piensaimniekiem — “Piena Ziņas”. Žurnāla izdevējs ir zemnieku kooperatīvs “Trikāta”.

Tajā rakstīs par tēmām, kas aktuālas ikvienam zemniekam, kurš darbojas piena ražošanas nozarē. Žurnāls iznāks reizi divos mēnešos, un nākamais tā numurs pie lasītājiem nonāks jau novembra beigās.
Kooperatīva “Trikāta” valdes priekšsēdētājs bebrēnietis Uldis Krievārs atzīst: “Jaunais izdevums “Piena Ziņas” tiek veidots ar mērķi nodrošināt piensaimniekiem tieši viņiem interesējošo informāciju par aktualitātēm piena nozarē. Lai gan mēs apzināmies, ka mūsu izdevuma lasītāji pavisam noteikti nav viendabīga grupa, esam centušies atrast tēmas un problēmjautājumus, kas interesētu ikvienu zemnieku. Vēlamies arī nodrošināt zemnieku pieredzes apmaiņu, jo katrā saimniecībā noteikti var atrast saimniekošanas idejas un pieredzi, kas noderētu citiem.”
Septembra numura galvenās tēmas ir: kooperatīvu attīstības priekšnoteikumi, lauksaimnieku organizāciju un piena pārstrādes jaunumi, izpratne par dabīgiem produktiem un to marķējuma noteikumi Eiropas Savienībā, pieredzes apmaiņa ar Ungārijas kooperatīviem, rubrikā “Kā labāk saimniekot” — teļu audzēšana. Tāpat žurnālā ir intervijas ar piensaimniekiem no Vidzemes un Latgales.

Dzīve laukos