Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU piedāvā bezmaksas kursus lauksaimniekiem

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Mūžizglītības centrs (MC) piedāvā apmeklēt bezmaksas kursus par kooperāciju un saimnieciskās darbības pārtraukšanu, kam nodarbības notiek gan Jelgavā, gan dažādās saimniecībās Zemgalē un Vidzemē.

LLU MC tālākizglītības konsultante Antra Bērziņa aģentūru LETA informēja, ka četru dienu bezmaksas kursus "Kooperācija kā efektīvas lauksaimnieciskās ražošanas un konkurētspējas sekmētājs laukos" var apmeklēt projekta "Arodapmācības lauksaimniecības nozarē" Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas 2007.-2013.gadam pasākuma "Arodapmācības un informācijas pasākumi" laikā.

Kompetentu lektoru - Dr.oec. Helmas Jirgenas, Dr.oec. Druvja Ābeles un Dr.oec. Jāņa Vanaga - vadībā interesenti var apgūt kooperācijas teorētiskos un ekonomiskos aspektus un iegūt praktisku pieredzi kooperatīvu veidošanā un sadarbībā kādā no Latvijas pazīstamākajiem un veiksmīgākajiem kooperatīviem.

Šie kursi dažādām nozarēm notiek Valmierā, Jelgavā, Dobelē, Stopiņu novada Ulbrokā, Amatas novada Zaubes pagastā, Jelgavas novada Elejā, Rūjienas novada Jeru pagastā un Ogres novada Madlienas pagastā.

LLU piedāvā arī divu dienu kursus "Saimnieciskās darbības pārtraukšanas kārtība (ekonomiskie un juridiskie aspekti)", kas notiks Jelgavas pilī, Lielajā ielā 2. Vienai grupai tie būs 29.oktobrī un 30.oktobrī, bet otrai grupai – 12.novembrī un 13.novembrī. Arī šeit nodarbības ir bez maksas.

Plašāka informācija un pieteikšanās iespējama pa tālruni, e-pastu vai personīgi LLU MC.

Dzīve laukos