Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meža īpašnieki var pieteikties finansiālam atbalstam 1

Meža īpašnieki līdz 2010. gada 7. janvārim var pieteikties Eiropas Savienības (ES) atbalstam.

Sīkāk par to stāsta Valsts meža dienesta konsultāciju pakalpojumu centra nodaļas vadītājs Ivars Līcītis.
— Kam paredzēts šis ES atbalsts?
— Pasākuma “Infrastruktūra, kas attiecas uz lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstību un pielāgošanu” atbalsts paredzēts meliorācijas sistēmu atjaunošanai un jaunu meliorācijas sistēmu būvniecībai. Arī aizsargdambju rekonstrukcijai, renovācijai un jaunu aizsargdambju būvniecībai. Publiskais finansējums ir pusotra miljona latu. Iesniegto projektu īstenošanu jāveic divu gadu laikā no projekta iesnieguma apstiprināšanas. Savukārt pasākuma “Lauksaimniecībā neizmantojamo zemju pirmreizējā apmežošana” galvenais mērķis ir veicināt lauksaimniecībā neizmantojamās zemes efektīvu izmantošanu. Svarīgi saglabāt tās bioloģisko daudzveidību, kā arī lauku ainavas rekreācijas un estētiskās īpašības. Plānots atbalstīt arī meža ieaudzēšanu lauksaimniecībā neizmantojamajā zemē un dabiski ieaugušu mežaudžu kopšanu un papildināšanu. Šim pasākumam finansējums ir pieci miljoni latu.
— Kur jāiesniedz projekta pieteikums?
— Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs. Iesnieguma veidlapa un metodiskie norādījumi tās izpildīšanai ir mājaslapā: www.lad.gov.lv, sadaļā “ES atbalsts”. VMD KPC darbinieki visos Latvijas reģionos var palīdzēt meža īpašniekiem, sniedzot konsultācijas, palīdzot sagatavot projektam nepieciešamo dokumentāciju, kā arī veikt praktiskos darbus mežā.

Komentāri 1

Kļavnieks

un kāpēc atkal tik īss termiņš???????????vienmēr tik nejēdzīgi viss izdarīts,lai tīšām mēs zemnieki nevaram neko paspēt! Birokrāti valda LV!

pirms 9 gadiem, 2010.01.05 23:09

Dzīve laukos