Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Palejkalnos” govis klausās mūziku 6

Rīgas piena kombināts (RPK)nule apbalvoja labākos piena piegādātājus un ielūdza viņus uz tradicionālo sadarbības partneru balli, kas notika “Minhauzena Undā” Saulkrastos. Viņu vidū bija triju Aizkraukles puses saimniecību īpašnieki.

Uz sarīkojumu bija ielūgti Kokneses pagasta SIA “Bormaņi” valdes loceklis Jānis Miezītis, Silvija Miščenko no Aizkraukles pagasta zemnieku saimniecības “Palejkalni” un Iršu pagasta zemnieku saimniecības “Līdumi” īpašnieks Bruno Zeltiņš
“Bormaņu” saimniecība saņēma balvu no Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības par uzticību Latvijas brūnajām govīm. Ganāmpulkā ir tikai “Latvijas brūnās” šķirnes liellopi. Pavisam ir 374 lopu, tajā skaitā 207 slaucamās govis. Savukārt “Līdumu” saimnieks šogad atzīts par kvalitatīvākā piena piegādātāju Vidzemē. Silvija Miščenko ieguva inteliģentākās saimnieces titulu, jo gotiņu priekam un labsajūtai kūtīs visu laiku skan laba mūzika.
Zīmīgi, ka pirms neilga laika jaunievēlētā RPK valdes priekšsēdētāja Ināra Driksna par vienu no uzņēmuma darbības prioritātēm paziņojusi ilgtermiņa attiecību veidošanu ar piena ražotājiem. “Ne tikai no pārstrādātāju, bet arī no valstiskā viedokļa Latvijā saražotajam pienam maksimāli ir jāpaliek Latvijā, bet jāeksportē produkti ar iespējami augstu pievienoto vērtību,” saka Ināra Driksna.

Komentāri 6

D.Kalns

Strautiņam arī sen laiks sēdēt uz mūrīša, bet vēl gatavs kaut ko grābt.

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 18:21

Uhh

Ja cilvēks ir spējīgs strādāt, tad lai strādā kaut līdz mūža galam, jo īpaši, ja to viņš dara savā saimniecībā. Priecājos par šiem čaklajiem latviešiem, vairāk mums tādu!

pirms 9 gadiem, 2009.12.15 09:29

to Uhh

Pilnīgi pareizi, lai strādā savā saimniecībā vai cita saimniecībā. Šoreiz runa ir par Strautiņu, kurš pēdējos 30 gadus ir tik vien to darījis, kā kādam uz kakla sēdējis. Ko darīja iepriekš, es nezinu. Brīvās Latvijas apstākļos .... kaut kur par locekli .......... . Tāpēc lai sēd uz mūrīša, jo par locekļiem var būt kādi no tiem, kuri iztikas meklējumos dodas projām no Latvijas.

pirms 9 gadiem, 2009.12.16 09:04

fice

Nu, ja Silvija ir inteliģenta... piedodiet, bet šis apzīmējums ir galīgi garām. Un, vai kāds dienests varētu izskaidrot, cik inteliģentos apstākļos dzīvo tie nabaga lopiņi, kurus jau gadiem nelaiž ganībās. Sen jau vairs nav laimīgo govju piens...

pirms 9 gadiem, 2009.12.16 14:32

Ha

Silvijai goda rakstiņš un santīmiņi par pieniņu, bet Strautiņam un Sausnītim ( fonā) miljoniņi un krējumiņš. Cik lišķīgi izskatās!

pirms 9 gadiem, 2009.12.17 11:41

Dzīve laukos