Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var pieteikties līdz gada beigām

Lauku atbalsta dienests līdz 30. decembrim turpina pieņemt astotās kārtas projektu iesniegumus Eiropas Savienības  Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas 2007. — 2013. gadam pasākumam “Lauku saimniecību modernizācija”.

Šī ir pirmā reize, kad projektus var iesniegt līdz gada beigām. Iesniegumus katrā reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē pieņems līdz brīdim, kad būs pieteikti projekti 80% no iespējamā finansējuma, bet projektus atlikušajam 20% finansējumam  izvērtēs saskaņā ar  atlases kritērijiem.
Atbalstam var pretendēt juridiska vai fiziska persona, kura ražo nepārstrādātu lauksaimniecības produkciju, izņemot zivsaimniecības produkciju, vai arī lauksaimniecības pakalpojumu koope-
­ratīvā sabiedrība.

Dzīve laukos