Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemnieki rīko protesta akciju 9

Rīt visā Latvijā notiks lauksaimnieku protesta akcijas. Zemnieki ar lauksaimniecības tehniku uz ceļiem izbrauks arī Aizkraukles rajonā.

Lai parādītu savu vienotību un cīnītos par Latvijas lauksaimniecības pastāvēšanu, kā arī veicinātu situācijas risināšanu, lauksaimnieki rīt, 27. janvārī, visā Latvijā rīko kopīgu miermīlīgu brīdinājuma akciju. Tāpēc zemnieki aicināti piedalīties akcijā uz ceļiem ar lauksaimniecības tehniku vai arī ar savām automašīnām.

Tie lauksaimnieki, kuri netiek uz kādu no centralizētajiem punktiem, akcijā aicināti piedalīties, noteiktajā laikā izbraucot uz kāda no tuvumā esošajiem lielajiem ceļiem ar smago tehniku vai vieglajiem transportlīdzekļiem.

Koknesietis Jānis Dzenis “Staburagu” informēja, ka akcija Aizkraukles rajonā paredzēta Koknesē un Skrīveros, uz šosejas Rīga—Daugavpils. Akcijas sākums —  pulksten 11. No pulksten 12 līdz 12.05 visi aicināti darbināt skaņas signālu. Plānots, ka akcija noslēgsies pēc pulksten 13.

Zemnieku organizācijas tiekoties ar finanšu ministru Ati Slakteri, ekonomikas ministru Kasparu Gerhardu un zemkopības ministru Mārtiņu Rozi, izvirzījušas prasības, saistībās ar kurām valdībai jāpieņem lēmumi nedēļas laikā.

Koordinatori Aizkraukles rajonā: Koknesē — Jānis Dzenis tālr. 29117795, Aizkrauklē — Juris Sprukulis tālr. 29188019.

Komentāri 9

Zigurds

Ja iepircēji samazinās iepirkuma cenas, piemēram, krūšturiem - vai tad ar no mūsu nodokļiem vajadzēs piemaksāt fabrikai ""Lauma""...? Un vai tad šuvējas ies uz lielceļa ar krūšturiem māt garāmbraucējiem...?

pirms 10 gadiem, 2009.01.26 18:34

sisis

mīļie zemnieki,,varat jau iet tajās akcijās,bet nekas jau nemainīsies,,tādam kā slakterim,gerhardam,rozem ir vienkārši viss pie pakaļas,vai jūs ejat akcijās vai neejat,Tie ir piesūkušies pieciem mūžiem naudas,un desmit savām paaudzēm uz priekšu...tā ir vienmēr bijis un būs....

pirms 10 gadiem, 2009.01.26 18:49

Zigurds

Bet varbūt, lai nebrauc zemnieki uz Rīgu, bet uz Aizkraukles tirgu! Lai tirgo savu pienu par 40 santīmiem un nedod uzpircējiem par 15. Un mums nebūs veikalā par 65 jāpērk...?

pirms 10 gadiem, 2009.01.26 21:17

roberta

nu Zigi,tava domāšana ir zem katras kritikas!!!!!vai tiešām cilvēki nav sapratuši,ka tikai lauksaimniecības produktu eksports var reanimēt Latvijas ekonomiku no pilnīga sabrukuma!!!tikai eksports uz Krieviju!!!Latvijā ir svarīga lauksaimniecība,meži,kokapstrāde un kultūra!!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.01.26 21:28

Zigurds

Ekonomika reanimēsies tad, kad visi - arī zemnieki - sapratīs, ka lauksaimniecības produktu ražošana ir tāds pats bizness, kā jebkura cita nozare... Un tautsaimniecībai der gan savas produkcijas eksports, gan no vietējām izejvielām iekšējam patēriņam ražot produkts, kurš samazina importu...

pirms 10 gadiem, 2009.01.26 21:37

roberta

pareiz sdomu gājiens!nevis sāki ar krūšturiem(tā arī vieglās rūpniecības nozare,kuru iznīcināja jau pirms gadiem15) tas pats godman&co ....visi viņi to vien darīja,kā bāza sev kabatās ,par valsti nedomājot...

pirms 10 gadiem, 2009.01.27 09:08

KazaZigurdam

Zigurd, salīdzinājums ar Laumas krūšturiem ir nevietā. Ja tik šaura būs izpratne un attieksme pret zemnieku problēmām, tad lauki izmirs, un līdz ar to - latviešu tautas zelta genofonds. Tātad zemnieku lieta ir visas tautas lieta! Lauku sievietes jau tagad ir tā nodzītas, ka krūšturi vairs nav vajadzīgi.

pirms 10 gadiem, 2009.01.27 17:13

Zigurds

Kazai - pabrauc sestdienas rītā pa lauku ceļiem - tur tādi pārdzerti purni lien nu krūmiem laukā, ka mati ceļas stāvus no domām, kādu genofondu viņi nodevuši nākamajām paaudzēm.... Nav zemnieku problemas, ir problēma, ka daļa cilvēku (zemnieki) it kā grib nodarboties ar biznesu, bet negrib to darīt pēc biznesa likumiem, bet gan uz citu nodokļu maksātāju nopelnītās naudas rēķina...

pirms 10 gadiem, 2009.01.27 21:45

Gusts

Sisim pilnīga taisnība. Viņi liek koļu virsū visām tām iešanām, piketēšanām.

pirms 10 gadiem, 2009.02.02 17:40

Dzīve laukos