Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Četrkājainie draugi meklē mājas

Kleo ir aptuveni 1,5 gadus jauns, aktīvs un enerģisks suņu puika. Kleo noteikti būs lielisks draugs un kompanjons savam Cilvēkam. Tomēr savu jauno saimnieku viņš labprātāk gribētu iepazīst pamazītēm. Kleo pret svešiniekiem sākumā izturas bikli, bet, kad svešinieks sevi pierādījis kā uzticamu un labu draugu, tad arī Kleo atveras un kļūst daudz komunikablāks un atvērtāks dažādām aktivitātēm. Tāpēc Kleo noteikti būs piemērots aktīviem un sportiskiem cilvēkiem, bet bez maziem bērniem ģimenē. Kleo ļoti vēlas arī iet suņu paklausības skoliņā, lai iemācītos kā paklausīt un izdabāt savam Cilvēkam. Tā kā garlaicīgi ar Kleo noteikti nebūs. Suņu puika atrasts tika šī gada janvārī, ar stipri sagrieztu ķepas spilventiņu. Taču patlaban puika ir pilnīgi vesels un spilventiņš sadzijis.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-18439


Tedis i
r aptuveni 13 gadus vecs, mierīgs un paklausīgs suņu seniors. Lai gan Tedis vairs nav tik aktīvs kā jaunībā, viņš uzskata, ka vecums nav šķērslis, lai arī 13 gadu vecumā būtu gana enerģisks. Tedis diemžēl zaudēja savu mīļo, uzticamo Cilvēku un kopš 2016.gada septembra uzturas Ulubelē. Tedis noteikti būs piemērots vecāka gada gājuma cilvēkiem. Viņš lieliski spēj sadzīvot ar pilnīgi visiem gan lieliem, gan maziem, gan divkājainiem, gan četrkājainiem. Tedis noteikti būs mīlošs un lielisks kompanjons savam Cilvēkam katru mīļu dienu.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-16485  

Argo ir aptuveni 10 gadus vecs, mierīgs un rāms suņu vīrs.  Viņš ļoti labi sadzīvo  ar citiem suņiem. Sākotnēji svešiem cilvēkiem Argo neuzticas, tāpēc viņa draudzība ir jāiekaro. Taču, kad Argo cilvēkam pieķeras un sāk uzticēties, viņš ir lieliskākais un labākais draugs, kāds cilvēkam vien var būt. Ulubelē Argo nonāca 2015.gada jūlijā, kad zaudēja savu saimnieku… tik uzticamam suņu vīram tas bija liels pārdzīvojums, tāpēc Argo jaunajam saimniekam vajadzēs būt pacietīgam un ļoti mīlošam pret viņu. Argo ir piemērots vecāka gada gājuma ļaudīm, kā arī ģimenēm bez maziem bērniem.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-9692

Bobs ir 10 gadus vecs, mīļš un rotaļīgs runcis. Labi sadzīvo ar citiem kaķiem un ir ļoti kārtīgs. 2015.gada jūnijā Bobs tika izņemts no dzīvokļa, kur tika turēts kopā ar citiem dzīvniekiem ļoti sliktos apstākļos, taču tagad ir atkopies, vesels, kastrēts, vakcinēts un gatavs doties uz mājām, lai savu atlikušo dzīvi pavadītu laimīgi savam Cilvēkam ieritinoties klēpītī. Vislabprātāk Bobs vēlētos būt mazākais ģimenes loceklis mājās, tāpēc piemērots ģimenēm bez maziem bērniem.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/ulubele-sludinajumi/ulubele-mekle-majas-kakis-11777

Kasja ir aptuveni 9 gadus veca senjoru kaķene. Viņa ir neatkarīga un mazliet nedroša, tomēr ar citiem kaķiem sadzīvo ļoti labi. Kasja savas nedrošības dēļ, noteikti nav piemērota ģimenēm ar bērniem. Mincei ir nepieciešams klusums, miers un drošības sajūta. Mazi bērnu pirkstiņi, kas grib spēlēties un mīļot kaķīšus, kā arī citi aktīvi mīlestības apliecinājumi nebūs mincei pa prātam. Kasja 2015.gadā kopā ar runci Bobu tika izņēma no dzīvokļa, kur viņi turēti ļoti sliktos apstākļos. Kasja ir vesela, sterilizēta, vakcinēta un gaida savu Cilvēku.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/sludinajumi/ulubele-mekle-majas-kakis-11780

Dzīvnieku draugiem