Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Čikago, Ogle un Rasa gaida saimniekus!

Čikago ir aptuveni 8 gadus vecs suņu seniors – Ulubeles īpašais rūpju bērns. Suņukam ir epilepsija un visu mūžu būs jālieto veselību uzturošas pārtikas piedevas.
Čikago ir liela auguma, ļoti mīļš un sirsnīgs suns, kurš lieliski sadzīvo ar citiem dzīvniekiem. Viņš ir ļoti mīļš un draudzīgs, pacietīgs un paklausīgs. Čikago ir izturējis kinoloģes pārbaudījumus un atzīts par ideāli piemērotu ģimenei ar bērniem. Tāpat Čikago regulāri strādā ar mammām un īpašajiem bērniņiem, palīdzot tiem rehabilitēties.

Suņu puika Ulubelē dzīvo kopš 2012. gada nogales un kopš tā laika ļoti pacietīgi un nezaudējot ticību gaida… gaida patversmē ierodamies Cilvēku, kurš mīlēs, lolos un rūpēsies par viņu, nebaidoties viņa slimības. Ar to var iemācīties sadzīvot, un to patlaban jau pierāda patversmes suņu kopēji. Būtiski gan piebilst, ka, adoptējot Čikago, ir jārēķinās ar to, ka var pienākt brīži, kuros suns steidzami jānogādā pie daktera.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/ulubele-mekle-majas-suns-7367

Ogle ir aptuveni 8 gadus veca, aktīva un enerģiska suņu dāma. Dzīves laikā viņa ir iemācījusies sadzīvot ar suņu puikām, tomēr sava dzimuma sugas pārstāves, kā arī kaķus viņa patiešām nespēj un negrib pieņemt. Sunītei ir iedzimtas problēmas ar pakaļkājām, tomēr tas nekādus sarežģījumus ikdienā nerada.

Ogle patversmē nonāca 2014. gada augustā, kad tika izsviesta no mašīnas pie patversmes vārtiem. Patversmes darbinieki pēcāk noskaidroja, ka Ogle esot pieklīdusi Maskavas ielā. Tomēr par pārējo vēsture klusē...

Ogle nebūs piemērota ģimenēm ar bērniem. Suņu dāma ir piemērota pacietīgam Cilvēkam, kam ir pieredze astaiņu audzināšanā, jo Oglei ļoti ir nepieciešama suņu paklausības apmācība, kur suņu dāma tiktu izskolota.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/ulubele-atrasts-suns-5341

Rasa ir aptuveni 8 gadus veca suņu dāma. Viņa ir ļoti mierīga, rāma, paklausīga un mīļa. Labi spēj sadzīvot ar citiem suņiem. Domājam, ka arī ar kaķiem problēmu sadzīvot nebūtu, jo Rasa spēj pielāgoties jebkādām situācijām un jebkurām dzīvām radībām.

Rasa Ulubelē mīt kopš 2014. gada maija. Viņa tika atrasta uz Siguldas šosejas DUS Trest teritorijā.

Rasa būtu piemērota vecāka gada gājuma cilvēkiem, lai kopīgi mierā un bez steigas varētu baudīt ikdienu un kopā būšanas prieku.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/ulubele-atrasts-suns-4449

Tā kā Čikago, Ogle un Rasa ir suņu seniori, tad viņiem pienākas arī Ulubeles Zelta veselības polise, kas nozīmē, ka Ulubele visu atlikušo astaiņu mūžu segs viņu veterināro aprūpi.

Dzīvnieku draugiem