Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drošsirdis un Megija meklē mājas!

Šī aptuveni 2,5 gadus jaunā suņu puikas vārdiņš ir Drošsirdis. Lai gan vārdiņš un suņuka fotogrāfija liek domāt, ka viņš ir ļoti sabiedrisks un drošs suņu puika, patiesībā Drošsirdis ir bailīgs un svešiem cilvēkiem uzreiz neuzticas. Suņuka draudzība ir jāiekaro, taču, kad Drošsirdis sāk uzticēties cilvēkam, tad varat būt droši - jūs būsiet viens to tiem īpašajiem cilvēkiem, kas zinās, kāds patiesībā ir Drošsirdis. Savam Cilvēkam viņš atvērs savu patiesībā maigo un mīlošo Drošsirža sirdi. Drošsirdis ir klīniski vesels, vakcinēts, kastrēts un mikročipēts.

Ulubelē Drošsirdis nonāca kā kucēns pirms 2,5 gadiem. Tā jau kopš 2014.gada viņš gaida… Gaida savu Cilvēku, kas būtu gatavs sniegt mīlestību, rūpes un atbalstu viņam. Cilvēku, kurš būtu gatavs veltīt viņam laiku un nepadoties ticībā un pārliecībā par Drošsirdi. Cilvēku, kurš ar ilgu un rūpīgu darbu, spētu parādīt Drošsirdim, ka viņš var atvērt savu sirdi un uzticēties. Un tas nebūt nav neiespējami, Drošsirdis grib un var uzticēties, tikai viņš gaida savu īpašo Cilvēku. Drošsirdis tic, ka kaut kur Latvijā ir viņa īpašais Cilvēks. Tikai vēl nedaudz ir jāpagaida…

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-5470


Megija ir aptuveni 4 gadus veca, ļoti aktīva un enerģijas pārpilna suņu meitene, kurai vislabāk patīk doties garās pastaigās. Viņa ir klīniski vesela, vakcinēta, sterilizēta un mikročipēta. Megijai ir suņu dāma “ar savu Es” - starp citiem suņiem vienmēr vēlēsies būt galvenā. Viņasprāt, vislabāk ir tad, kad visa mīlestība un uzmanība tiek veltīta viņai, tādēļ vispiemērotākās mājas Megijai būtu tās, kur viņa ir vienīgais mājdzīvnieks. Megija nav arī piemērota ģimenēm ar bērniem, taču pavisam noteikti ir piemērota aktīviem cilvēkiem, kas ir gatavi ne tikai doties dažādos piedzīvojumos kopā ar suņu dāmu, bet arī vest viņu uz suņu paklausības skoliņu, kur Megija varētu samācīties dažādas gudrības, lai saimniekam vienmēr būtu prieks par to, cik paklausīga un gudra ir viņa sunenīte.

Ulubelē Megija dzīvo kopš 2016. gada janvāra sākuma, kad viņu klaiņojam vienu pašu atrada Rīgā, Ozolciema ielā. Kopš tā laika viņa pacietīgi gaida patversmē.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-13649

Dzīvnieku draugiem