Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Felidas” dienasgrāmata

18. oktobris. Rīts atnes nepatīkamu pārsteigumu: kārtējo reizi ļaunprātīgi izdemolētas kaķīšu dzirnaviņas, kur regulāri gāja paēst vairāki bezsaimnieku kaķi no Bērzu, Maurēnu un Jaunceltnes ielas. Vienojamies: pēc izremontēšanas jāparūpējas par apgaismojuma uzlabošanu un videonovērošanas ierīkošanu, tas varētu atturēt ļaundarus.

20. oktobris. Skolēni no “ķīnieša restorāna” (grausts aiz jaunās “Betas”) atnes divus pavisam mazus, trīcošus, izsalkušus, netīrus kaķēniņus. Domājām, neizdzīvos, tik bēdīgi viņi izskatījās — sarkanām, nosalušām ķepiņām un deguntiņiem. Rūpes par viņiem tūlīt uzņēmās Polīna ar draugiem no Aizkraukles novada vidusskolas 6.m klases. Viņus patiešām var nosaukt par kaķēnu eņģeļiem, jo mazuļu aprūpe nebūt nav vienkārša (ēdināšana ar pipetes palīdzību, vēderiņu masāža, sildāmpudeļu sagatavošana, mazgāšana, sukāšana u. c.), bet bērniem pietika pacietības, un tagad kaķēniņi jau jestri spriņģē pa būri un dūšīgi ēd.

26. oktobris. Necerēta veiksme: pēdējās nedēļas laikā adoptēti septiņi kaķi! Lielais Gulivers aizbrauca uz Zalvi, citi — uz Sēreni, Jaunjelgavu, Koknesi, Aizkraukli. Noskaidrojam, kā adoptētāji ir apmierināti ar jaunajiem iemītniekiem. Prieks, ka visi saimnieki ir gandarīti, ka dzīvnieks ir pateicīgs par piedāvātajām mājām un cenšas labi uzvesties, izrādīt savas prasmes un labās īpašības. Pašreiz savus jaunos saimniekus gaida astoņi pieauguši sterilizēti kaķi un deviņi rudi, balti, melni un pelēki kaķēni.

28. oktobris. “Felidā” viesojas Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 9. klases delegācija Agates vadībā. Šī klase labo darbu nedēļā bija savākusi ziedojumus, kurus nodeva biedrības vadītājai Ainai Brimerbergai. Bērni iepazinās ar biedrības darbu un kaķiem.
1. novembris. Iepriecina Aizkraukles iedzīvotājs Semjons, kurš ievieto savu runci Barsiku uz pagaidu laiku mūsu šogad par projekta līdzekļiem izremontētajā viesistabā. Iepazīstoties ar apstākļiem un servisu, ko varam sniegt savam viesim, Semjons apmierināti nosaka: “Pie jums manam kaķim ir glaunāk nekā cilvēkam vienā otrā Rīgas viesnīcā.”

9. novembris. Tagad, iestājoties aukstajam laikam, sāpīga ir mājdzīvnieku problēma, kurus dārzos un vasarnīcās pametuši to iepriekšējie saimnieki. Esam saņēmuši zvanus no Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveriem, arī Aizkraukles, par izmisušiem suņiem un kaķiem, kuri uzticīgi uzturas pie savām mājām, gaidot atgriežamies saimnieku, kurš labākajā gadījumā ierodas vienreiz nedēļā. Iesakām visos šajos gadījumos vērsties attiecīgajā pašvaldībā vai policijā, kam jāsauc šīs personas pie atbildības par mājdzīvnieka atstāšanu  bezpalīdzīgā situācijā.

Aizkraukles dzīvnieku  aizsardzības biedrība “Felida” (tālr. 29872678,  konts ziedojumiem LV09PARX0016069935123).

Dzīvnieku draugiem