Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Felidas" dienasgrāmata

29.  novembris. Ierodas Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses nodaļas pārstāvji un atved vairāk nekā 10 lielo 100 litru maisu ar lietotām un cilvēkiem vairs neizmantojamām drēbēm. Mums noderēs. Paldies, koknesieši, ka atcerējāties mūs! Jāpiebilst, ka Sarkanā Krusta Aizkraukles nodaļa ikdienā kontaktējas ar mums un regulāri izpalīdz ar drēbēm.

30. novembris. No saviem labvēļiem saņemam ietilpīgu ledusskapi, kurš bija ļoti vajadzīgs saziedoto gaļas un zivju produktu (paldies Ludmilai un Jautrītei) un piena (paldies Saulcerītei, Martai un Ivetai) uzglabāšanai.

3. decembris. Valdes locekļi un brīvprātīgā darba aktīvisti piedalās pašvaldības organizētajā sabiedrisko organizāciju pirmajā forumā. Sen nebijām jutušies tik gandarīti, ka mūsu ikdienas nemaz ne tik izcilais darbs ir  pamanīts.

7. decembris. Kaķu “problēma” laikam samilzusi valsts mērogā, jo par to šodien runā Latvijas Radio1 raidījumā “Kā labāk dzīvot” un TV raidījumā “Bez tabu”. Klausāmies Dzīvnieku ētikas komisijas priekšsēdētāju Solvitu Vību un Dzīvnieku policijas vadītāju Ilzi Džonsoni un saprotam, ka mēs ar pašvaldības, VNA un iedzīvotāju atbalstu samērā labi risinām bezatbildīgo mājdzīvnieku saimnieku un bez pajumtes palikušo kaķu jautājumu. Diemžēl ļoti maz iedzīvotāju nāk pie mums meklēt savu noklīdušo (pazudušo) kaķi.

Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrība, tālr. 29872678,
konts ziedojumiem LV09PARX0016069935123

Dzīvnieku draugiem