Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Felidas" dienasgrāmata

11. janvāris. Zvans no mūsu labvēļiem — Sērenes kokzāģētavas “Pro Wood”. Viņi sagatavojuši pilsētā izvietoto kaķu namiņu remontam un atjaunošanai nepieciešamos zāģmateriālus. Iecerēts, ka šis darbs būs viens no galvenajiem šī gada siltajā sezonā.

14. janvāris. Biedrībai lietošanā tiek nodots printeris-kopētājs, līdz ar to notiks ātrāka biedrības darba dokumentu apstrāde.

16. janvāris. Ir dilstošs mēness, un notiek aktīvi sterilizēšanas darbi iepriekšējā gada pavasara kaķēniem, kuriem pieteikušies jauni saimnieki.

22. janvāris. Pie mums viesojas Vinteru ģimene ar draugiem no Jelgavas novada, kuri decembra sākumā uzdāvināja biedrībai lietotu, bet ietilpīgu ledusskapi.
Iepazinušies ar mūsu darbu, apsaimniekotajām telpām, to iemītniekiem un atstājot iespaidīgu summu ziedojumu kastītē, viņi domīgi nosaka: “Uz dullajiem turas pasaule.” Uztveram to kā komplimentu.

Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrība, reģ. nr. 40008152158, tālr. 29872678, konts ziedojumiem LV09PARX0016069935123. ◆

Dzīvnieku draugiem