Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Felidas” dienasgrāmata

24. aprīlis. Aizkraukles novada vidusskolas darbmācības skolotājs Juris Driķis ar saviem audzēkņiem apņēmies izgatavot jaunas kaķu mājiņas pēc mūsu izstrādāta un pilsētas arhitekta apstiprināta projekta. Paldies “Pro Wood”, kas uzdāvināja  kokmateriālus šim projektam. Mums noderētu arī krāsas mājiņu nokrāsošanai un kaut kas piemērots jumta segumam, kā arī skrūves, stūra leņķi, eņģes. Ja kādam kaut kur mētājas šādas lietas, lūdzam tās ziedot labam mērķim.

3. maijs. Pārsteigums! Mūsu mecenāte un māksliniece Ilze Urča kāpņu telpā iemitinājusi veselu kaķu koloniju! Katrs no tiem ar savu acu skatu un izteiksmīgo ķermeņa valodu uzrunā katru nācēju un sagatavo tos uz tikšanos ar dzīvajiem biedrības iemītniekiem. Ienāciet un pārliecinieties, ka īsta meistara rokās katrs materiāls var kļūt par māk­slas darbu.

8. maijs. Piedāvājam interesantu darbu labā kolektīvā jaunietei/-tim invalīdam vienam gadam. Pienākumos ietilpst informatīvais darbs ar biedrības apmeklētājiem un dzīvnieku aprūpe. Vienīgais nosacījums — jāmīl istabas mājdzīvnieki.

10. maijs. Saņemam zvanus no Kokneses, Bebriem un Skrīveriem: piedzimuši kaķēniņi, vai ņemsiet? Atgādinām, ka par saviem mājas mīluļiem un to pēcnācējiem jārūpējas pašiem saimniekiem. Ja tas kļūst apgrūtinoši (divi — trīs metieni gadā), tad jādomā par kaķa sterilizāciju, tādējādi atvieglojot gan dzīvnieka, gan savu dzīvi.

12. maijs. Aizkraukles novada vidusskolas 5. klase skolotājas Ilgas Kravales vadībā ierodas ‘‘Felidā”, lai izprastu darbībā Latvijas dzīvnieku aizsardzības likumu. Katrs bija sarūpējis kādu dāvaniņu, laba vēlējumu, garšīgu cienastiņu, ko tūlīt arī piedāvāja ‘‘Felidas” iemītniekiem. Mācību stunda, ko skolēni pavadīja kopā ar biedrības darbiniekiem un dzīvniekiem, noteikti paliks atmiņā, rosinās interesi par dzīvnieku aizsardzību un ļaus labāk izprast savu mājas mīluļu dabu un paradumus.

Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrība ‘‘Felida”,
tālr. 29872678,
konts ziedojumiem LV09PARX0016069935123

Dzīvnieku draugiem