Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Felidas” dienasgrāmata

22. decembris. Parakstām līgumu ar AS ‘‘Virši-A’’ pārstāvjiem par labdarības ziedojumu biedrībai. Paldies viņiem un arī vēl daudziem citiem privātajiem ziedotājiem, kuri joprojām cenšas mūs atbalstīt arī pēc Ziemassvētkiem!

30. decembris. ‘‘Felida’’ pulcē savās telpās brīvprātīgā darba aktīvistus un labdarus, lai parunātu par padarīto un pateiktu paldies par darbu aizvadītajā gadā. Īpašu atzinību biedrības valdes skatījumā bija pelnījuši Ingars Neija, Biruta Ozoliņa, Iveta Piebalga, Vija Sidorko,  Aija Venderote, Jautrīte Branka, Ilze Urča un Laura Šumkova. Pēc biedrības telpu un iemītnieku apskates visi klātesošie no Salatēva maisa izvēlējās Jaungada pārsteigumu un iepazinās ar Vecā gada aizvadīšanas ticējumiem, ko darbīgie rūķi bija sagādājuši, gaidot ciemiņus.

2. janvāris. Jaunā gada pirmā darbdiena atnes nepatīkamu pārsteigumu: Vecgada vakarā Dārza ielā automašīna savainojusi kundzi no Gaismas ielas 8, kuras dzīvoklī mitinājušies vairāk nekā 10 kaķu. Pati kundze gūto traumu dēļ ārstējas Jēkabpils slimnīcā. ‘‘Felida’’ bija gatava  piedalīties, lai risinātu bez aprūpes palikušo dzīvnieku jautājumu, taču cietušās tuvinieki izlēma citādi: divus paturēja dzīvoklī, bet pārējos aizgādāja uz šķūnīti dārzos, kur iepriekš dzīvojušas kazas. Vēl joprojām ar kaimiņu un draugu palīdzību cenšamies noskaidrot, kas baro šos kaķus un kāda ir viņu veselība.

8. janvāris. Valdes locekļi apspriež iespēju piedalīties Aizkraukles rajona partnerības izsludinātajā projektu konkursa 4. kārtā, apakšpasākumā ‘‘Darbību īstenošana saskaņā ar SVAA stratēģiju’’. Izpētot piedāvājumu, domājam, ka varētu startēt ar mērķi sakārtot vietu/objektu, kuras nepieciešamība apstiprināta ar apdzīvotās vietas iedzīvotāju vajadzību apzināšanu. Mūsu pilsētā taču ir vēl tik daudz nesakārtotu stūrīšu... Varbūt šai jomā kaut ko varētu darīt arī ‘‘Felida’’?

Aizkraukles dzīvnieku
aizsardzības biedrība “Felida”, reģ. nr. 40008152158,
tālr. 29872678,
konts ziedojumiem: LV09PARX0016069935123

Dzīvnieku draugiem