Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Felidas” dienasgrāmata

9. maijs. Izremontēts un ar iedzīvotāju saziedotām tapetēm izlīmēts pats tumšākais stūris “Felidā”, un to veica brīvprātīgie jaunieši Hermanis un Jānis. Paldies viņiem! Esam kļuvuši vizuāli pievilcīgāki.

11. maijs. Noslēdzam vienošanos ar kādu kaķa saimnieci no Jaunceltnes ielas 39, kura laiž ārā brīvsolī savu nekastrēto runci, tādējādi pārkāpjot saistošos noteikumus par istabas mājdzīvnieku turēšanu pilsētā. Šogad jau noslēgtas septiņas vienošanās, kurās saimnieki apsola sterilizēt savus mājdzīvniekus un gādāt kakla siksniņas ar saimnieka adresi.

15. maijs. Dzīvnieku barošanas vietā Lāčplēša ielā atrodam pusaudzi, kurš,  aizņēmies no  kaķiem sedziņu, omulīgi iekārtojies naktsguļai. Par savu uzvedību viņam nācās skaidroties policijā.

21. maijs. Pilsētas vides objektā “Kaķīšu dzirnaviņas” ierīkojam un sakārtojam dzīvošanai  jaunu kaķu  mājiņu, kura izgatavota no mūsu liel­-drauga — uzņēmuma “Pro Wood” — dāvinātajiem kokmateriāliem. Paldies viņiem, īpaši Irēnas kundzei, par sapratni un atsaucību! Dzīvnieciņi gan pagaidām ir piesardzīgi pret šo jauninājumu, bet ceram, ka labākais skolotājs —  tukšais vēders —  drīz šo jautājumu atrisinās.

27. maijs. Kaķenes sāk izvest savus bērnus ‘‘tautās”, saņemam iedzīvotāju zvanus par mazuļu parādīšanos piesaulītē dažādās vietās. Lai nepalielinātu ielas kaķu kolonijas, cenšamies tos savākt un socializēt adopcijai.

30. maijs. Skolās noslēdzas kārtējais mācību gads. Īpašs tas ir bijis Aizkraukles novada vidusskolas 7.m klasei, kuras astoņi skolēni visa mācību gada garumā brīvprātīgi nostrādāja 197 stundas “Felidā”, palīdzot dežurantiem  gan dzīvnie­ku socializēšanā, gan to kopšanā un barošanā. Čaklākās — Polīna un Anna. Brīvprātīgajiem ir iespēja darboties ar kaķēniem arī vasaras periodā.

1. jūnijs. Pašreiz “Felidā” dzīvo žurciņa Pepe, četri pusotra mēneša veci kaķēni, četri sterilizēti vienu gadu veci “jaunieši” un četri pieaugušie kaķi. Visi gaida apmeklētājus un labprāt dotos uz īstām mājām.

Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrība “Felida”, reģ. nr. 40008152158,
tālr. 29872678,
konts ziedojumiem: LV09PARX0016069935123