Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīs suņuki ļoti gaida, kad viņus adoptēs īstais Cilvēks

Otīlija  ir aptuveni 1,5 gadus jauna, vidēja auguma, ļoti labsirdīga suņu dāma. Par Otīliju noteikti var teikt, ka enerģijas viņai ir pārpārēm. Tāpēc viņa būs lielisks sabiedrotais sportiskiem un enerģiskiem cilvēkiem. Tāpat Otīlija ļoti labprāt apmeklētu suņu paklausības skoliņu, lai varētu iemācīties dažādas gudrības, ar kurām izdabāt savas saimniekam. Suņu dāma ir socializēta – labi saprotas ar citiem suņiem. Lieliski piemērota dzīvošanai ārā - mājas teritorijā, taču noteikti priecāsies par siltu guļvietu arī mājā. Otīlija ir vakcinēta, čipēta un sterilizēta.

Otīlija patversmē nonāca pērna gada septembrī, kad viņu atrada vienu pašu klaiņojam pa Iļģuciemu. Kucītei jau bija ievadīts zemādas mikročips, tomēr diemžēl nebija reģistrēts Lauksaimniecības datu centra datu bāzē, līdz ar to  saimnieku tā arī nebija iespējams noskaidrot, kā arī līdz šim neviens mīļo Otīliju nav meklējis.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/sludinajumi/ulubele-atrasts-suns-16294

Bārnijs Saimons
ir aptuveni 1,5 jauns, vidēja auguma suņu puika. Īsts suņa zelts - aktīvs, rotaļīgs un draudzīgs, bez problēmām satiek ar citiem suņiem. Viņam ļoti patīk doties garās pastaigās. Taču par visu vairāk Bārnijs dievina būt kopā ar cilvēkiem – ja tas būtu iespējams, tad viņš būtu gatavs ar cilvēku kopā pavadīt visu dienu, lai mīļotos un kopīgi piedzīvotu visu jauko un skaisto, ko dzīve sniedz. Bārnijs Saimons noteikti būs labs draugs un sabiedrotais pastaigās un ikdienā.

Atrasts Bārnijs Saimons tika pērnā gada decembrī Rīgas centrā. Kopš tā brīža viņš pacietīgi gaida, kad patversmē ieradīsies Cilvēks, kas viņu vedīs mājās.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/sludinajumi/ulubele-atrasts-suns-17921


Džesika ir aptuveni 1 gadu jauna kucīte. Viņa ir ļoti aktīva un enerģiska. Lieliski saprotas ar citiem astaiņiem, tāpēc viņai nebūs iebildumu, ja jaunajam saimniekam jau būs mājās, kāds četrkājains draugs. Galu galā – kopā jautrāk.

Džesika atrasta tika pagājušā gada septembrī Ganību dambī 3.

Džesikai ir ieildzis hronisks bronhīts, ar kuru patlaban katru dienu cīnāmies un ārstējam. Tāpēc Džesika ļoti grib mājās, jo ir cerība, ka mājas sunītei palīdzētu atlabt daudz ātrāk.

Džesika ir vakcinēta un mikročipēta, tiks arī sterilizēta, taču tikai pēc pilnīgas atveseļošanās.

Suņu dāma ir piemērota aktīviem un sportiskiem cilvēkiem. Lieliski iederēsies arī ģimenē ar bērniņiem. Taču vecāka gada gājuma cilvēkiem Džesika būs par aktīvu, jo ir jauna un enerģijas pilna izbaudīt dzīvi.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/sludinajumi/ulubele-atrasts-suns-16502

Dzīvnieku draugiem