Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīs "Ulubeles" suņuki skumst pēc mājām

Kamilla  ir apmēram 4 gadus veca, liela auguma suņu meitene. Viņa ir loti draudzīga, aktīva un enerģiska. Kamilla labi satiek ar suņu puikām, bet nesatiek ar suņu meitenēm.

Kamila ar lielāko prieku dodas pastaigās. Ja būtu tāda iespēja, tad viņa kopā ar savu Cilvēku noteikti dotos ilgstošos un garos pārgājienos. 
Patversmē Kamilla nonāca pirms apmēram diviem gadiem, kad kopā ar vēl diviem citiem suņiem klaiņoja Stopiņu novada Rumbulas apkaimē.  Kamilla patversmē uzturējās gadu, kad beidzot pienāca viņas laimīgā diena – patversmē ieradās cilvēki, kas viņu adoptēja un veda mājup. Taču kāpēc gan mēs tagad rakstām par Kamillu?

Tāpēc, ka diemžēl šī gada martā viņa tika atvesta atpakaļ uz patversmi, jo saimnieki pārvācās uz dzīvi ārzemēs un mīļo Kamillu līdzi nepaņēma... Nu Kamilla ļoti gaida savu otro iespēju – Cilvēkus, kuri viņu vairs nekad nepametīs, lai kur arī tie dotos. Kamilla ir gatava doties roku rokā un ķepu ķepā kopā ar savu Cilvēku, lai justos vajadzīga, mīlēta un novērtēta.

Kamilla ir piemērota aktīviem cilvēkiem un ģimenēm ar bērniem, kas gatavi sunīti iesaistīt kopīgās aktivitātēs.

Kamilla ir vesela, vakcinēta, mikročipēta un sterilizēta.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/sludinajumi/ulubele-mekle-majas-suns- 19156

Kora 
ir aptuveni vienu gadu jauna suņu meitene. Patversmē Kora mitinās kopš šī gada marta. Viņa ir ļoti draudzīga, aktīva un enerģiska. Kora ļoti labprāt pavada laiku cilvēku kompānijā gan dodoties pastaigās, gan spēlējoties ar mantiņām, tāpēc viņa pavisam noteikti būs piemērota aktīva un sportiska dzīvesveida piekritējiem. Tāpat Kora lieliski spēj sadzīvot ar citiem suņiem. Adoptējot Koru, būtu ieteicams apmeklēt suņu paklausības skoliņu, lai samācītu dažādas gudrības suņu dāmai. Jau tagad viņas acīs var redzēt vēlmi būt uzticīgai savam Cilvēkam. Kora ļoti vēlas doties mājās, lai katru dienu pavadītu kopā ar savu Cilvēku!
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-19123

Megija
ir aptuveni 4 gadus veca, ļoti aktīva un enerģijas pārpilna suņu meitene, kurai vislabāk patīk doties garās pastaigās. Viņa ir klīniski vesela, vakcinēta, sterilizēta un mikročipēta. Megijai ir suņu dāma “ar savu Es” - starp citiem suņiem vienmēr vēlēsies būt galvenā. Megija nav piemērota ģimenēm ar bērniem, taču pavisam noteikti ir piemērota aktīviem cilvēkiem, kas ir gatavi ne tikai doties dažādos piedzīvojumos kopā ar suņu dāmu, bet arī vest viņu uz suņu paklausības skoliņu, kur Megija varētu samācīties dažādas gudrības.

Ulubelē Megija dzīvo kopš 2016.gada janvāra sākuma, kad viņu klaiņojam vienu pašu atrada Rīgā, Ozolciema ielā. Kopš tā laika viņa pacietīgi gaida patversmē savu Cilvēku, taču patlaban izskatās, ka viņa pamazām sāk zaudēt cerību.. Viņa patversmē kļūst arvien depresīvāka, jo saprot, ka tās nav viņas Mājas un viņai nav sava Cilvēka..

Ļoti ceram, ka kāds izlems par labu Megijas adopcijai pēc iespējas ātrāk!

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-13649

Izlem atbildīgi un adoptē!

Dzīvnieku draugiem