Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Ulubeles" iemītnieki meklē mājas

Žoklītis ir aptuveni 10 gadus vecs runčuks  - seniors. Viņš ir mierīgs un draudzīgs. Lieliski satiek ar citiem kaķiem. Diemžēl Žoklītim ir problēmas ar tualeti – viņu nevar iemācīt iet nokārtoties speciāli tam paredzētajā vietā, tāpēc ieteicams Žoklīti adoptēt uz privātmāju, kur runčuks varēs nokārtoties pagalmā. http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-mekle-majas-kakis-6377

Bonijs ir aptuveni 5 gadus vecs runcis. Bonijs ir ļoti mīļš un draudzīgs kaķis, kas ļoti vēlas doties mājās, lai beidzot piedzīvotu, ko nozīmē sava māja, sava – gulta un savs – saimnieks. Diemžēl Bonijs neredz ar vienu aci, taču viņš ar to ir pilnībā saradis un tas nekādā veidā netraucē viņam baudīt dzīvi. Bonijs noteikti būs lielisks draugs, kas sadzīvos gan ar dažāda vecuma cilvēkiem, gan citiem kaķiem.  
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-mekle-majas-kakis-5231

Muhtars ir apmēram 7 gadus vecs, liela auguma suņuks. Īpašības, kas viņu vislabāk raksturo – gudrs, mīļš un draudzīgs/socializēts. Muhtaram ir ļoti labas manieres – pie pavadas viņš iet lēni un nosvērti, tāpēc, ejot pastaigās, ar viņu pavisam noteikti nav jāuztraucas par to, ka viņš varētu raut pavadu un būtu grūti viņu noturēt. Tāpat Muhtars prot dažas paklausības komandas, tā kā viņš ļoti labprāt ar jaunajiem saimniekiem turpinātu kopīgi izglītoties, lai viņi spētu “sarunāties vienā valodā”. Muhtars ar lielāko prieku dodas pastaigās un uzturas cilvēka sabiedrībā – viņš patiesi ir sabiedrisks un draudzīgs suņuks. Kā jau suņu puikām pienākas – suņu meitenes viņam patīk un ar tām viņš satiek ļoti labi, tomēr ar suņu puikām gan viņam ne vienmēr izdodas atrast kopīgu valodu. Muhtars ir patiešām lielisks suns, kas piepildīs ar mīlestību ik dienu – viņš ļoti vēlas atrast pats savu ģimeni.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-20629

Marta ir aptuveni 6 gadus veca kaķene ar ļoti labu raksturu. Marta ir mierīga, draudzīga, klusa un ļoti kārtīga – viņa būs lielisks mājas kaķis ikvienam kaķu mīlim. Diemžēl Martai ir problēmas ar barības vadu, tāpēc uzturā viņa drīkst lietot tikai konservētu pārtiku.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-atrasts-kakis-17607  

Ņufis ir apmēram 10 mēnešus vecs, liela auguma suņu puika. Kā jau suņu junioriņam pienākas – viņš ir ļoti aktīvs, enerģisks un draudzīgs. Ņufis ļoti labi satiek ar citiem suņiem un ir atvērts visam jaunajam, ko dzīve viņam sniegs. Tajā skaitā jaunām gudrībām. Tāpēc jaunajiem saimniekiem noteikti vajadzētu apmeklēt suņu paklausības skoliņu ar Ņufi un kopīgi ar četrkājaino draugu iemācīties dažādas gudrības, kas noderēs ik dienas. Ņufis jau tagad izrāda vēlmi mācīties, tāpēc, mūsuprāt, viņš būs labs skolnieks, it īpaši, ja arī skolotājs būs labs, tad Ņufis dažādas paklausības komandas iemācīsies pavisam ātri. Patversmē Ņufis nonāca šī gada jūnijā un kopš tā brīža viņš ļoti cer satikt savu Cilvēku un doties uz vietu, ko varētu saukt par Mājām.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-20311
 
Priekšnieks ir aptuveni 6 gadus vecs, ļoti patstāvīgs un neatkarīgs runcis. Viņš ļauj sevi paglaudīt, bet rokās gan nedodas. Parasti Priekšnieks pats izdomā, kad viņš vēlas kontaktu ar cilvēku un tad pats nāk klāt. Ieteicams runčuku adoptēt uz privātmāju. Priekšnieks ir ļoti pieradis pie kaķenes - Margo, kas arī mitinās patversmē, tāpēc vēlams būtu abus adoptēt kopā.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-mekle-majas-kakis-14618

Margo ir aptuveni 5 gadus veca kaķene – Priekšnieka draudzene. Arī Margo ir ļoti neatkarīga un labprātāk ar cilvēku komunicē no attāluma. Noteikti nebūs kaķis, kas mīļosies un dzīvosies pa cilvēka klēpi vien. Margo kopā ar Priekšnieku nepārtraukti turas kopā, tāpēc ieteicams adoptēt abus kopā. Margo būs lieliski piemērota tāda paša tipa Cilvēkam – ļoti patstāvīgam un saprotošam kaķu mīlim, kas ļaus Margo dzīvot savu dzīvi, ja viņa tā vēlas, tomēr noglaudīt, ja viņa izlemj, ka tieši šajā brīdī tas viņai ir nepieciešams.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-mekle-majas-kakis-14619

Šis aptuveni 6 gadus vecais runčuks ir draudzīgs un laba rakstura. Šo minku saimnieks pats neizvēlējās pamest, taču to izdarīja laiks un dzīve... Mincīša saimnieks diemžēl devās aizsaulē. Tā nu šī gada aprīlī runcītim bija jābrauc uz patversmi, jo nebija vairs neviena, kas varētu par viņu parūpēties. Runčuks ir kārtīgs mājas kaķis – ļoti tīrīgs, kārtīgs, kluss un mierīgs. Viņš būs patiešām lielisks mājas mīlulis un ideāli piemērots ikvienam kaķu mīlim.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-mekle-majas-kakis-19630

Bumbiņa ir aptuveni 9 gadus veca kaķene. Patversmē dzīvo jau aptuveni 7 gadus. Lai gan Bumbiņa labi satiek ar citiem kaķiem, tomēr no cilvēka viņa vēl aizvien izvairās. Bumbiņa piemērota cilvēkiem, kas respektēs viņas vēlmi – būt patstāvīgai un neatkarīgai no Cilvēka. Tomēr vienmēr jau pastāv kaut pavisam maza, bet tomēr cerība - ka, nonākot savās īstajās mājās pie pareizajiem Cilvēkiem, kaķene beidzot kaut nedaudz atvērsies.

Rūta ir aptuveni 8 gadus veca kaķene. Viņa ir ļoti mīlīga, draudzīga un kārtīga. Diemžēl patlaban Rūtai ir problēmas ar veselību – viņai ir artrīts, līdz ar to kaķenei ir ļoti lielas grūtības ar pārvietošanos. Rūtai ļoti nepieciešams savs Cilvēks blakus, kas viņu mīlēs, aprūpēs un lutinās. Izlem atbildīgi un adoptē Rūtu, viņa būs ļoti pateicīga Tev par šādu sirds darbu.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/ulubele-mekle-majas-kakis-20012

Diksons

Reizēm gadās - paskaties uz kādu būtni un rodas nesatricināmi paliekoša asociācija. Pirmoreiz ieraugot DIKSONU, bija jāpasmaida: krietnais kareivis – veterāns desantnieks. Kas zina, kādas cīņas viņš savā dzīvē izcīnījis – viss vienās rētās, stīvu kājiņu, sirms un saguris – jā, zaudējis savu labāko gadu spožumu, bet ne militāro stāju, pieklājību un uzticamību.
Gandrīz 5 gadi patversmē ir pārāk ilgs laiks arī stiprajiem – Diksons ir saguris, nosirmojis un kļuvis grūtsirdīgs. Pavasarī viņš pēkšņi saslima, pārcieta operāciju, tagad dzīvo saudzējošā režīmā uz stingras diētas. Tā laikam ir Diksona iepriekšējās dzīves rūgtā pieredze – katra ēdienreize ir stress, jo pieradis burtiski aprīt bļodā ielikto pat nesakošļājot – tas ir viens no viņa veselības problēmu cēloņiem un tāpēc viņš nevar atgūt atbilstošu svaru.Skarbi teikt, bet pareiza barošana un mierīgi apstākļi ir vienīgais, kas Diksonam dod cerības uz dzīvi.
Diksonam ļoti nepieciešamas mājas un cilvēks, kuram būt uzticamam līdz mūža galam. Lai ko viņš nebūtu piedzīvojis, Diksons ir ļoti labestīgs un labsirdīgs – ar prieku uzlūko cilvēkus un lieliski satiek ar citiem suņiem. Protams, ka viņš būtu laimīgs kļūt par vienīgo mājas mīluli, bet tas nav obligāti, ja Diksonam būs pārliecība, ka katrā ēdienreizē bļodiņa būs pilna un to bez steigas varēs iztukšot. Viņš lieliski māk dzīvot iekštelpās, nemaz nerunājot par cienīgu un uzmanīgu pastaigu pie pavadas. Māja būtu labākais risinājums, jo stīvās kājiņas dēļ viņam būs grūti regulāri kāpt pa kāpnēm, bet āra apstākļiem viņa plānais kažoks un veselības stāvoklis vairs nav piemēroti.
Diksonam šobrīd varētu būt apmēram 10 gadi un kā Ulubeles senioram viņam pienākas Zelta Veselības polise- apmaksāta veterinārā aprūpe līdz mūža galam. Taču, ja kāds var atbalstīt Diksona speciālās barības iegādi, kamēr viņš atrodas patversmē, tā būtu reāla palīdzība jau tūlīt. Mēs ar Diksonu klusi ceram, ka, sajūtot kareivja veterāna Diksona pazemīgo cerību uz vecumdienas pensiju savās mājās, kāda laba sirds atsauksies...
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-atrasts-suns-568

Šis skaistulis ir 6 gadus vecs, kastrēts runčuks.
Par viņu varam teikt tikai to labāko – veselības stāvoklis runčukam ir labs, pēc rakstura viņš ir ļoti draudzīgs, mierīgs un kluss. Runčuks ir kārtīgs, iet uz kastīti nokārtoties. Diemžēl patversmē runčuks nebūt nejūtas “savā ādā”, apkārt esošās skaņas, suņu riešana, citu kaķu dažādie raksturi un dzīves ritms laikam runčukam uzdzen stresu, līdz ar to viņš labprātāk uzturas būrī, nevis skraida pa telpu, kaut būra durtiņas visu laiku ir atvērtas. Tāpēc ļoti ceram, ka runčuku kāds labs Cilvēks adoptēs un vedīs mājup, lai minka spētu atrast sevī to patīkamo mieru un Māju sajūtu un justies labāk un drošāk.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-atrasts-kakis-19737

Dzīvnieku draugiem