Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Ulubeles" kaķi un suņi meklē mājas

Britānija Brita ir apmēram 7 gadus veca kaķu dāma. Viņa ir ļoti mīlīga un draudzīga pret cilvēkiem, tomēr mājās gribētu būt vienīgais mājdzīvnieks, lai nav jāsacenšas ar kādu citu par saimnieka mīlestību un ikdienišķiem apskāvieniem.
Ulubelē Britānija Brita nonāca pagājušā gada novembrī. Viņa ir vakcinēta un sterilizēta. Kaķu dāma būs piemērota vecāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī ģimenēm, kuru ikdiena paiet bez pārlieku lielām un skaļām aktivitātēm – miers un klusums mājās ir Britānijas Britas iecienītākie dzīves apstākļi.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-kakis-17172

Rudais
skaistulis ir sešus mēnešus jauns runčuks, kurš bija viens no tiem kaķēniem, kas uz patversmi atceļoja kastē...  Jā, diemžēl šī runčuka un viņa māsiņu un brālīšu dzīvesstāsts ir iesācies skumji – pērnā gada oktobrī kādas mājas kāpņu telpā Kartupeļu ielā tika atstāta kaste ar septiņiem maziem kaķu brīnumiņiem. Pie tam visiem kaķēniem bija veselības problēmas. Patlaban kaķēni patversmē ir izārstēti un veiksmīgi atveseļojušies, un nu pacietīgi gaida savu Cilvēku, kas atbrauks uz patversmi, lai vestu viņus uz laimīgajām mājām.

Rudais runčuks ir ļoti draudzīgs, aktīvs un enerģisks. Viņš ļoti grib mājās, lai ik dienas varētu ierausties sava Cilvēka klēpī, apmīļoties, parotaļāties un pa laikam īstenot kādu mazam runcim cienīgu kaķa nedarbiņu. Runčukam tāpat kā viņa brālīšiem un māsiņām nav vārdiņa, tā kā adoptētāji paši varēs izlemt, kā mazos draiskulēnus sauks. Noteikti piemērots ikvienam kaķu mīlim!
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-kakis-16989

Marķīze
ir aptuveni 7 mēnešus jauna kaķenīte. Pagaidām gan Marķīze ir ļoti nedroša un baidās no cilvēka pieskārieniem, taču laiks, pacietība un mīlestība to labos. Tāpēc Marķīze noteikti ir domāta pacietīgiem un mīlošiem cilvēkiem, bez maziem bērniem, kas varēs pieņemt Marķīzes pašreizējo nedrošības stāvokli, un pacietīgi dos viņai laiku aprast ar jaunajiem saimniekiem un jauno vidi. Marķīzei ir jāpierāda, ka no cilvēkiem nav jābaidās, ka tie sniegs viņai neizmērojamu mīlestību. Kaķenīte patversmē nonāca šī gada 7. janvārī. Ir vakcinēta un sterilizēta.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-kakis-18269

Divi brālīši - Kuzja un Reksis. Viņi piedzima aptuveni sešus/septiņus gadus atpakaļ ne pašos labākajos apstākļos, tomēr viņu mammīte un saimnieks mazos brālīšus ir uzaudzinājuši par kārtīgiem un tikai savam cilvēkam uzticīgiem suņu puikām. Nav diemžēl zināms, kas notika ar Kuzjas un Rekša mammīti, bet pēc saimnieka nāves abi brālīši palika vieni paši un ievācās mežmalas būdiņā, blakus deviņstāvu mājai, lai būtu tuvāk cilvēkiem. Viņus baroja visi mājas iemītnieki. Pateicībā Kuzja un Reksis uzticami sargāja apkārt mājai novietotās automašīnas un aprēja garāmgājējus, tādējādi aizstāvot mājas iemītniekus, taču katrā ziņā Kuzja un Reksis it nevienu netraucēja. Šo pārīti zināja visi nelielā Valdlauču rajona iedzīvotāji. Tomēr kādu dienu tika izsaukti Rīgas pilsētas dzīvnieku ķērāji, un Kuzja ar Reksi tika nogādāti Ulubelē.

Patversmē abiem suņu puikām neklājas viegli, jo Kuzja un Reksis nav pieraduši, ka apkārt ir tik daudz suņu un svešu cilvēku. Patlaban tas viss viņiem rada ļoti lielu stresu. Kuzja laiž sev klāt tikai patversmes darbinieku, kurš viņu ikdienā baro un iet ar viņu uz mežu pastaigās. Taču Reksis vēl aizvien tramīgi skraida pa voljēru un klāt nenāk nevienam – viņš neuzticas cilvēkiem, kaut patiesībā ir ļoti draudzīgs un mīlīgs suns.


Kuzja un Reksis abi ir gudri un mīļi suņu puikas, tomēr topošajiem saimniekiem būs jāmāk iekarot un noturēt suņuku uzticība. Kuzja un Reksis ļoti nevēlas vēlreiz piedzīvot zaudējumu vai vilšanos cilvēkos. Suņuki būs piemēroti pacietīgiem, mierīgiem un mīlošiem cilvēkiem, bez maziem bērniem.

Ļoti ceram atrast jaunas mājas un mīlošu saimnieku abiem suņu puikām kopā, jo viņi viens pēc otra ļoti skums, ja tiks nošķirti. Līdz šim viņi vienmēr ir bijuši kopā - gan priekos, gan bēdās…

Kuzja - http://dzivniekupolicija.lv/ulubele-frame/ulubele-atrasts-suns-16999
Reksis - http://dzivniekupolicija.lv/ulubele-frame/ulubele-atrasts-suns-17000

Pele ir aptuveni 5 gadus veca, enerģiska, bet bailīga kucīte. Patversmē viņa nonāca jau pirms krietna laika – 2012.gada janvārī, kad viņai bija tikai 4 mēneši. Atvesta viņa tika ar smagiem ādas bojājumiem uz kakla. Visdrīzāk kāds viņai bija ļoti nodarījis pāri, tāpēc Pele ir bailīga un izturas piesardzīgi pret cilvēkiem. Sunītei ir vajadzīgi pacietīgi un mīloši saimnieki, kas pierādīs viņai, ka uz pasaules ir arī labi cilvēki, kas spēs Peli mīlēt, aprūpēt un nekad nenodarīs pāri. Adoptējot Peli, noteikti vajadzēs apmeklēt suņu audzināšanas skoliņu, lai kucīte atraisītos un arī pašiem saimniekiem kļūtu skaidrāks, kā palīdzēt sunītei kļūt drosmīgākai.  http://ej.uz/dzp-476

Urzula
ir apmēram 10 gadus veca kaķene. Viņa ir ļoti mierīga un jauka pret cilvēkiem, kā arī labi sadzīvo ar citām minkām. Ulubelē Urzula nonāca pēc sava mīļā Cilvēka zaudējuma. Kaķu dāma ir vakcinēta un sterilizēta. Urzula būs piemērota ģimenēm bez maziem bērniem. Seniorīte ļoti gaida mīļumu, siltumu, savu Cilvēku un mājas!  Tā kā Urzula ir kaķu seniors, viņai pienākas „Zelta veselības polise”, kas nozīmē, ka Ulubele nodrošinās Urzulas veterināro aprūpi līdz pat viņas mūža beigām. http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-kakis-16507

Argo ir aptuveni 10 gadus vecs, mierīgs un rāms suņu vīrs.  Viņš ļoti labi sadzīvo  ar citiem suņiem. Sākotnēji svešiem cilvēkiem Argo neuzticas, tāpēc viņa draudzība ir jāiekaro. Taču, kad Argo cilvēkam pieķeras un sāk uzticēties, viņš ir lieliskākais un labākais draugs, kāds cilvēkam vien var būt. Ulubelē Argo nonāca 2015.gada jūlijā, kad zaudēja savu saimnieku… tik uzticamam suņu vīram tas bija liels pārdzīvojums, tāpēc Argo jaunajam saimniekam vajadzēs būt pacietīgam un ļoti mīlošam pret viņu. Argo ir piemērots vecāka gada gājuma ļaudīm, kā arī ģimenēm bez maziem bērniem.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-9692

Kasja ir aptuveni 9 gadus veca senioru kaķene. Viņa ir neatkarīga un mazliet nedroša, tomēr ar citiem kaķiem sadzīvo ļoti labi. Kasja savas nedrošības dēļ noteikti nav piemērota ģimenēm ar bērniem. Mincei ir nepieciešams klusums, miers un drošības sajūta. Mazi bērnu pirkstiņi, kas grib spēlēties un mīļot kaķīšus, kā arī citi aktīvi mīlestības apliecinājumi nebūs mincei pa prātam. Kasja 2015.gadā kopā ar runci Bobu tika izņemti no dzīvokļa, kur viņi turēti ļoti sliktos apstākļos. Kasja ir vesela, sterilizēta, vakcinēta un gaida savu Cilvēku.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/sludinajumi/ulubele-mekle-majas-kakis-11780
 
Tā kā Argo un  Kasja ir seniori, tad, viņus adoptējot, Ulubele garantē atbalstu ar „Zelta veselības polisi”, kas nozīmē, ka Ulubele nodrošinās suņu un kaķu veterināro aprūpi līdz pat mīluļa mūža beigām.

Foto: Žanna Žaka.


Dzīvnieku draugiem