Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Ulubeles" suņi meklē mājas

Bao ir aptuveni 4 gadus jauns, ļoti aktīvs un pozitīvi noskaņots suņu puika. Jau divus gadus enerģijas pārpilns viņš ik dienas dzīvnieku patversmē Ulubele pie ieejas vārtiņiem ar skaļiem un priecīgiem rējienu sveicieniem sagaida patversmes apmeklētājus. Viņam ļoti patīk garas un sportiskas pastaigas. Suņu puika labi sadzīvo ar citiem astaiņiem. Bao pavisam noteikti ir piemērots aktīviem un enerģiskiem cilvēkiem. Viņš būs lielisks draugs un kompanjons ikvienā sporta aktivitātē. Tomēr tieši šīs lielās aktivitātes un enerģijas dēļ, Bao nebūs piemērots ģimenei ar maziem bērniem.

Bao ir vakcinēts, mikročipēts un kastrēts. Lai gan patlaban viņš dzīvot tikai ārā pie vai savā būdā, viņš ir piemērots arī dzīvošanai iekštelpās, tomēr tad pavisam noteikti jaunajiem saimniekiem ir jābūt uz Tu ar sportiskajām aktivitātēm, lai regulāri varētu kopīgi doties kādā pastaigā vai skrējienā. Savu sportiskumu un akrobātismu Bao pierāda arī, atrodoties sētās vai voljēros - viņš spēj pārlēkt jebkāda augstuma un veidojuma žogiem, tāpēc, adoptējot Bao, noteikti iepriekš jāpārdomā, kā nodrošināt viņam  drošus dzīves apstākļus, lai nesanāk “netīšām” aizbēgt no mājām.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/ulubele-mekle-majas-suns-15427

Bumbiņreksis – Reksis ir aptuveni 7 gadus vecs, ļoti enerģisks un aktīvs suņu puika. Viņa vārds jau saka priekšā, ka suņu puikas mīļākā nodarbe ir skriet pakaļ bumbiņām, un to viņš ir gatavs darīt kaut visu dienu. Patversmē Bumbiņreksis mitinās kopš 2010.gada novembra. Viņš noteikti būs lielisks un uzticams draugs un sargs savam cilvēkam. Tomēr nebūs īsti piemērots ģimenēm ar maziem bērniem. Tāpat suņu puika nespēj atrast kopīgu valodu ar citiem suņiem, kā arī ar kaķiem. Tāpēc vislabprātāk Bumbiņreksis gribētu būt vienīgais mīlulis ģimenē, kuru mīl, lutina un ik dienas viņam pamētā bumbiņu.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/ulubele-atrasts-suns-465

Spančijs Bobs ir viens no “Ulubelē” mītošajiem suņu senioriem. Viņam ir aptuveni 10 gadi. Puika ir ļoti mīļš un draudzīgs. Viņam ļoti patīk garas un nesteidzīgas pastaigas, taču par visu vairāk viņš dievina pieglausties kādam cilvēkam un ļaut, lai viņu mīļo, papaijā un sabučo. Spančijs Bobs patversmi par savām pagaidu mājām sauc jau kopš 2013. gada jūnija. Sava mierīgā un rāma rakstura dēļ puika būs piemērots ikvienam dzīvniekmīlim — arī ģimenēm ar maziem bērniem un vecāka gada gājuma cilvēkiem. Viņš pavisam noteikti būs jums lielisks draugs un kompanjons ikdienas pastaigās. Spančijs Bobs labi sadzīvo arī ar citiem ķepaiņiem, tomēr, kā jau suņu senioram pienākas, viņš citiem suņu puikām, it īpaši jaunākiem, spēs “ierādīt vietu” un būs galvenais. 
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/ulubele-atrasts-suns-1607

Dzīvnieku draugiem