Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Ulubeles" suņuki meklē mājas

Fredis ir aptuveni 6-7 gadus vecs, vidēja auguma suņu puika. Diemžēl suņuks ir kurls, tomēr, neskatoties uz to, viņš ir ļoti gudrs un paklausīgs suns, kuram ļoti patīk cilvēku uzmanība. Viņš vienmēr ir pilnā gatavībā doties garās pastaigās, jaunajiem saimniekiem noteikti nebūs ar Fredi garlaicīgi.

Lai gan pret cilvēkiem Fredis ir ļoti mīļš un draudzīgs, diemžēl kopīgu valodu ar citiem dzīvniekiem viņš nav atradis. Tāpēc Fredim vajadzētu būt vienīgajam mājdzīvniekam jaunajās Mājās!

Fredis būs piemērots aktīviem un mīlošiem cilvēkiem, kas gatavi ar suņuku doties piedzīvojumos.

Fredis ir vakcinēts, mikročipēts un kastrēts. Patversmē savu Cilvēku Fredis gaida kopš pērnā gada decembra.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-17933

Havis jeb Haviers ir apmēram 4 gadus vecs, liela auguma suņu puika. Galvenās īpašības, kas raksturo Havi - draudzīgs, paklausīgs, aktīvs un mīļš. Havis ļoti labprāt dodas garās, aktīvās pastaigās. Viņam patīk dauzīties ar mantiņām un skriet pakaļ kociņiem, suņuks pavisam noteikti ir piemērots aktīviem cilvēkiem, kas ir gatavi kopā ar Havi skriet, spēlēties un doties dažādās citās jautrās aktivitātēs. Havis labi saprotas un draudzējas ar suņu dāmām, taču ar suņu puikām gan mēdz neatrast vienotu valodu. Havis ir vakcinēts, mikročipēts un kastrēts. Ulubelē Havis nonāca pērnā gada novembrī un līdz šai dienai viņš pacietīgi gaida savu Cilvēku.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-17501

Kleo ir aptuveni divus gadus jauns, aktīvs un enerģisks suņu puika. Kleo noteikti būs lielisks draugs un kompanjons savam Cilvēkam. Suņu puika ir liela auguma. Viņš noteikti būs piemērots aktīviem cilvēkiem, bet bez maziem bērniem ģimenē. Kleo ļoti vēlas arī iet suņu paklausības skoliņā, lai iemācītos kā paklausīt un izdabāt savam Cilvēkam. Tā kā garlaicīgi ar Kleo noteikti nebūs.

Suņu puika atrasts tika šī gada janvārī, ar stipri sagrieztu ķepas spilventiņu. Taču patlaban puika ir pilnīgi vesels un spilventiņš sadzijis. Kleo ir vakcinēts, mikročipēts un kastrēts.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-18439

Dzīvnieku draugiem