Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No 27. marta līdz 2. aprīlim Latvijā norisināsies E-prasmju nedēļa

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad piedalīsies E-prasmju nedēļā, kas no 27. marta līdz 2. aprīlim jau astoto gadu pēc kārtas norisināsies visos Latvijas reģionos, lai digitālajā laikmetā informētu sabiedrību par e-prasmju nozīmi darbā, mācībās un karjeras izaugsmē. E-prasmju nedēļa tiek organizēta sadarbībā ar biedrību “Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija” (LIKTA) Eiropas kampaņas European Get Online week 2017 ietvaros.

E-prasmju nedēļas laikā NVA filiāles būs pieejamas visiem interesentiem, kas vēlēsies iegūt vairāk informācijas par e-pakalpojumiem. Būs arī īpašie sarīkojumi, piemēram, NVA Daugavpils filiāle 28.martā plkst. 9:00 aicinās uz pasākumu "E-prasmes nodarbinātībai un karjerai”, kas notiks NVA Daugavpils filiāles konferenču zālē (Varšavas ielā 18, Daugavpilī).

Savukārt 30.martā plkst. 13:30 E-prasmju nedēļas ietvaros Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņiem un skolotājiem tiks organizēts Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES seminārs "Tava karjera un e-prasmes". Semināra norises vieta - Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas 35. kabinets (Miera ielā 57, Daugavpilī).

28.martā plkst. 11:00 NVA Alūksnes filiāles darbinieki pilsētas bibliotēkā (Lielā Ezera ielā 24, Alūksnē) rīkos nodarbību "Karjeras izaugsme un darba meklēšanas prasmju pilnveide", stāstot par NVA e-pakalpojumiem, kas palīdzēs darba meklējumos.

28. martā plkst. 10:00 NVA Preiļu filiālē (Raiņa bulvārī 19, Preiļos) notiks e-pakalpojumiem veltīts seminārs, uz kuru tiek aicināti jaunieši, darba meklētāji, darba devēji, pašvaldību un probācijas dienesta pārstāvji un citi interesenti. NVA Preiļu filiāle E-prasmju nedēļas laikā plāno aktīvi informēt savus apmeklētājus par NVA tiešsaistes iespējām darba meklēšanā un karjeras veidošanā, klātienē skaidrojot, kā lietot NVA piedāvātos e-pakalpojumus.

29.martā plkst. 10:00 NVA Bauskas filiālē (Rātslaukumā 4, Bauskā) sāksies tematiskais seminārs „Digitālās prasmes bezdarbniekiem un darba meklētājiem”. Semināra apmeklētāji uzzinās, kādi e-pakalpojumi pieejami darba meklēšanas un karjeras plānošanas atbalstam, iegūs informāciju par e-pakalpojumiem uzņēmējdarbībai, tostarp, par Latvijas investīciju attīstības aģentūras (LIAA) Bauskas biznesa inkubatora piedāvātajiem e-pakalpojumiem.

NVA Rīgas reģionālajā filiālē (Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā) visās E-prasmju nedēļas norises dienās darbinieki sniegs praktisku palīdzību apmeklētājiem e-pakalpojumu lietošanā. NVA Rīgas reģionālās filiāles Darba informācijas kabineta 1. stāvā klientiem būs pieejams dators, ar kura starpniecību visi, kas vēlēsies, varēs elektroniski reģistrēt iesniegumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa saņemšanai portālā www.latvija.lv, kā arī izmēģināt citus NVA e-pakalpojumus.

Protams, NVA E-prasmju nedēļas piedāvājumā ieplānoti arī citi pasākumi. Ar pilnu dažādu iestāžu E-prasmju nedēļas pasākumu sarakstu var iepazīties tīmekļa vietnē http://eprasmes.lv/pasakumu-kalendars/. Kalendārs tiks regulāri aktualizēts, tādēļ aicinām tajā ielūkoties ne vienu reizi vien. Papildu informāciju var atrast arī tīmekļa vietnē www.e-prasmes.lv un LIKTA uzturētajā Youtube kanālā https://www.youtube.com/user/eprasmesLIKTA/videos. Savukārt visi NVA e-pakalpojumi ir apkopoti NVA CV un vakanču portālā.

Marta sākumā sadarbības partneri un reģionu pārstāvji E-prasmju nedēļas norisi apsprieda seminārā „E-prasmju nedēļa 2017”, kurā tika uzsvērta arī NVA loma pasākumu organizēšanā reģionos. Semināra dalībnieki tika informēti par NVA jaunāko pakalpojumu e-vidē – elektroniskās apmācības moduli “Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai”, kas ir pieejams NVA interneta vietnē.

Ekonomika