IZZI vai Lattelecom?

Ir jāņem kaut kas, jo nav nekā - TV+internets! IZZi it kā stipri lētāks uz Lattelekom fona. Kā ir dzīvē? Vai tie, kuriem IZZI ir Aizkrauklē, ir apmierināti ar sniegtā pakalpojuma kvalitāti (interneta ātrums kā solīts un TV rāda bez bēdu?) Parastais telefons neinteresē!
P.S. Lūdzu neatbildēt tos, kas grib izdevības pēc apspriest Dagmāru vai Ilzi (nezinu ne vienu, ne otru!)

xxx

Pēc pašu pieredzes ieteiktu Lattelekom.Raidīšanas kvalitāte krietni labāka par IZZI. Signāls vienmēr stabils. Pluss ja nesanāk apskatīties tiešraidi vienmēr var ierakstīt vai arhīvā apskatīties.Tas ir tik mans viedoklis,es par Lattelekom.

pirms 2 gadiem, 2014.12.04 15:42

,

ar izzi bija probleemas gan ar netu,gan tv,,,atteicos...tas ar nebija vienkaarsi...

pirms 2 gadiem, 2014.12.04 18:07

Aivars

Ar IZZI bija mūžīgās problēmas, atteicos. Ar Lattelekom līdz šim nekādu problēmu nav- esmu apmierināts ar viņu sniegto pakalpojumu(tas murgs ir beidzies).

pirms 2 gadiem, 2014.12.04 20:06

bezTēVē

Paldies! Domāju, ka jautājums izsmelts! ☺

pirms 2 gadiem, 2014.12.04 20:24

Diii

Tikai ne IZZI, nesen atteicos. Kvalitāte zem katras kritikas, attieksme tāda pati un mistiski reķini. Labāk Lattelekom, dārgāk ir, bet kvalitāte un attieksme OK :)

pirms 2 gadiem, 2014.12.05 21:20

Apmierinātā

Tikai un vienīgi Lattelecom! TV kvalitāte teicama, var arī skatīties datorā vai telefonā bez papildus maksas, ierakstīt, iepauzēt, ir arhīvs.

pirms 2 gadiem, 2014.12.06 00:20