Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunā BETA veikals

Sveiki!
Esmu pamanījis ka šajā lielveikalā ja tā to var nosaukt ir ļoti nekvalitatīvas preces, t.i. dārzeņi sapuvuši veci, augļi tā pat. Termiņi praktiski visam ir pēdējās dienas. Pārdevējas tādas ka tik iesmērēt veco paiku, fu pretīgi.
Paziņoju arī PVD.

jogo

tas pats ir ar Elvi,maziem veikaliem grūti konkurēt ar lielveikaliem,kur bieži ir atlaides utt.

pirms 5 gadiem, 2014.05.22 16:30

sss

neviena no abām betām nepatīk. ne pārdevējas, ne attieksme. iepērkos tur tik ja kko steidzami vajag, piem, tikai krējumu vai vēl kko. kārtīgi iepērkos uz tirgus vai jaunajā maximā!

pirms 5 gadiem, 2014.05.22 16:39

Gee-Gee

Beta vispār izceļas ar apkalpošanu!
Vecajā Betā, pie svaigās gaļas, darbiniece runā pa telefonu par savam problēmām, kamēr es stāvu un gaidu kamēr princese atrisinās savas darīšanas, lai varētu mani apkalpot. Vēl dažas sekundes un mana pacietība būtu plīsusi ar lielu blīksķi!!! Betas vadībai tiešām vajadzētu pasekot līdzi kā strādā darbinieki, kāds ir viņu kultūras un apkalpošanas līmenis. Tas pats attiecas arī uz pārdevējām pie kases, tās ir vispār šausmas uz bērniem kliedz, viss viņas neapmierina, pricējus aprunā, prims tie vēl ir paspējuši atiet no kases. Vispār nekāda kauna nav! Vai vadība tiešām neredz, kas notiek, kā tādus cilvēkus var turēt darbā???

pirms 5 gadiem, 2014.06.16 13:30

Betija

vadība tik sēž un savu d,,, silda, pārdevējas tiek izsunītas, nepadomājot, ka ir jāstrādā ar cilvēkiem

pirms 5 gadiem, 2014.06.27 16:05

tiešām

Tādas arī ir jāsuņij. Pareiz ir kā te jau teica, vecajā Betā tās blondīnes, neapmierinātiem ģīmjiem stāv , un aprunā pircējus un kad jāapkalpo šausmīgi aizņemtas tēlo. Tās vārnas sen jau vajadzēja patriekt no turienes. Lai ņem piemēru no savām vecākajām kolēģēm tur pat kas strādā - laipnas un kulturālas ir tur divas pārdevējas.

pirms 5 gadiem, 2014.06.28 11:17

ella

Tās pārdevējas Beta veikalos, pat pēc pīpēšana rokas nenomazgā, ko tad no tādām vispār prasīt, elementāra lieta, bet kad vienreiz aizrādīju gandrīz no pārsteiguma apgāzās aiz letes. Tā lūk.

pirms 5 gadiem, 2014.06.30 22:50

apsargi

Apsargi pielīp kā blaktis, kolīdz ieej pa veikala durvīm un 'skanē' līdz kaulam līdz pat kasei:(

pirms 5 gadiem, 2014.07.02 23:00

Lol

Jaunaja beta token staiga pakal it ka Tu butu zaglis... :-) butu dzeks ie*** pa face goda vards

pirms 3 gadiem, 2016.03.13 07:22