Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klubs ,,LAIKS"

Vai kāds ir bijis jaunajā klubā ,,Laiks" Aizkraukles pagastā? Kā tur ir? Vai ir vērts iet?

Ruņģis

Cik tur viss ir mainījies, iznākums vienmēr ir viens, tā ka nez vai tagad kas ir mainījies. Sadzērušos jauniešu tusiņu vieta, gribi dabūt pa muti - droši uz turieni. Ne par visu var izlasīt Staburagā :)
Pašam nav gadījies dabūt pa muti, bet par sevi pastāvēt tur ir nācies, pēc trešās reizes izsvītroju šo "atpūtas" vietu no saviem sarakstiem, par tik ka konflikti neietilpst manā atpūtas programmā, un sadzērušies jaunieši nav tā patīkamākā sabiedrība.

pirms 10 gadiem, 2008.12.08 11:15

Labvēle

Nu redzi nu- vienam nekas cits neinteresē- tik vien kā dabūt pa muti:)) Tā nu nav taisnība- tur ir apsardze un mazgadīgie (jaunāki par 18) iekšā netiek. Bet ja cilvēks ir normāli domājošs( tā vajadzētu būt- gadiem ejot) tad pats uzvedas normāli, savādāk Tevi vienkārši iztupinās ārā. Es piemēram nesūdzos- tiešām beidzot ir klubiņš, nevis prasta dzertuve!!! Un protams, ja ir vēlēšanās ģīmi pieliet jau var jebkur un jebkad.

pirms 10 gadiem, 2008.12.08 15:55

lobix

drosi ejam uz turieni un atpushamies!!!ir normala apsardze un neviens nevar pa muti dabuut!!!es biju jau tur divas reizes un esu loti apmierinaats visi cilveki tiek tur patikami uznemti un var normali atpusties!

pirms 10 gadiem, 2008.12.08 16:37

Ruņģis

Hmmm, vai tad es kur minēju ka pats neadekvāti uzvedos jeb dodos uz turieni riktīgi pielieties vai izkauties? Apsardze :))) ārpus kluba teritoriju viņi nekontrolē. Viss jau parasti sākas kad kāds pielējies sāk diedelēt 100gr šņabja - heh - nu neesmu es tik dāsns, lai tagad katram šmurgulim dzeramo uzsauktu, un pieklājīgs atteikums uzsaukt šņabi parasti rada agresijas uzplūdus.
Bet, OK, ja jau tu raksti ka to var dēvēt par klubiņu nevis parastu dzertuvi, kura apmeklētāji 90% ir piekodušies veči, iespējams būs jāaizbrauc jāievērtē. Cik pierādījies tad Aizkrauklē visi šādi iestādījumi pārvēršas par Klintas kloniem, izņēmums bija "Labi sēžam" - jauki, patīkami, publika ar sakarīga, nevis čomi ar pēdējo latu kabatā mēģina pietempties.
Spēļu automātu cerams ka tur nav, un kas tad mūziku liek?

pirms 10 gadiem, 2008.12.08 16:37

saulite anatolijs

ar muziku viss ok pa 4-5 dj speelee pec cilveka luguma bet 6dien bus dziva muuzika:):)davaj laizam visi brivdienas jo tiesham aizkraukle ir normala atputas vieta:)

pirms 10 gadiem, 2008.12.08 16:43

lellīte

Es par. Laižam! Man vienmēr ir patikuši cilvēki, kas pat pie mūsu ikdienas problēmām vienmēr ir gatavi atpūsties. Un galu beigās, pats kašķi nemeklēsi, pa ausīm nedabūsi...bet tos sīkos skandālistus nav vērts galvā ņemt. Kaujās visur, pat lepnos restorānos,un kurš mēs esam gudrs, kad piedzeramies.

pirms 10 gadiem, 2008.12.08 20:48

sos

es biju uz atklāšanu,,bija ļoti jauki,man'patika,labi izklaidējos pēc darba dienas,kaut es alkaholu nelietoju,,es tiešām atpūtos labi,izdancojos,,un paldies par garšīgo torti"'Laiks'"bija laba mūzika...Aizkrauklē ir atkal beidzot vienīgā vieta ,kur var normāli atpūsties,un no sirds izdancoties.lai jums veicas ,Laiks,darbiniekiem!!!tur tiešām ir vērts iet,un visiem iesaku -nevis nodzert jēgu,-bet aiziet kulturāli izklaidēties-(protams ,kurš to māk)...

pirms 10 gadiem, 2008.12.08 22:25

melnais

jaa torte tiesham bija laba:):)tiekamies nakamajas brivdienaas LAIKAA un ietusejam:)

pirms 10 gadiem, 2008.12.09 08:50

HAHA

Nu tik vienaads rakstiibas stils visiem slavinaataajiem :D njeemu un noticeeju!
HAHAHA

pirms 10 gadiem, 2008.12.09 12:23

goldjano

LAIKS ir normaals klubiņš,kur var normāli atpūsties,nevis aizlieties un izkauties-kas jau nu kuram tuvāks,bet ja kas,tad visu kontrolee apsargi.un mūziku DJ vienmēr uzliks tādu,kādu vēlēsies jūsu garastāvoklis...

pirms 10 gadiem, 2008.12.09 23:38

laiks :)

Gadijuma visi darbinieki nav salikusi komentarus???baii lidzigi???
Nu ja sefs liek ta jau jaraksta :)
Isteniba esmu dzirdejis ko citu,bet nu tas ta.Lai paliek baumu limeni.
Lai veicas jaunajam Klubiņam

pirms 10 gadiem, 2008.12.11 00:51

lobix 2 :D

Tikai nevajag, ja? jaunaki par 18, droshi iet iekshaa, pats arii tur biju.

pirms 10 gadiem, 2008.12.11 12:53

Gudriniece

Visiem labs nebūsi, vienmēr atradīsies kāds kurš kritizēs. Lai nu kā, bet Aizkrauklē būs vismaz viens klubs, kur cilvēkiem relaksēties. Kam nepatīk šāda veida atpūta, nav spiesta lieta, var neiet. Personīgi es biju uz atklāšanu un man patika. Īpašniekiem vēlu lai neaptrūktos ideju ar kurām varētu piesaistīt publiku.

pirms 10 gadiem, 2008.12.11 15:06

Zeltene

Neesmu pagaidā neko labu par šo klubu dzierdējusi. Mani draugi un paziņas kuri jau bijuši, vienā balsī skandina - nav ko darīt tur, garlaicība, mūzika tizla, maz cilvēku utt.

pirms 10 gadiem, 2008.12.16 10:41

atpūtniece

Sveiki visiem satrauktajiem runātājiem.
Es LAIKĀ biju jau divas reizes man ļoti patikās, tur viss ir mainījies un noskaņa arī patīkama. Iesaku aiziet un atpūsties nevis lasīt citu viedokļus, jo nu ir jau ļaudis, kas paši dzīvo kā bomži tāpēc stilistu veidots interjers liekas "lētums". Atūtos labi un mājās nokļuvu ar klubiņa piedāvāto auto - nebija jāsalst un ilgi jāgaida. Cenas arī pieņemamas un jā beidzot arī kāds kokteilīts piedāvājumā - nav tiaki skrūve. Novēlu klubiņam veiksmīgi attīstīties, lai turpina audzināt iedomīgos apmeklētājus un jaukos apūtniekus turpina patīkami pārsteigt.

pirms 10 gadiem, 2008.12.16 14:50

Shaule

Ja jau ir tik slikti, kapēc tad jāčīkst un jāiet uz turieni, daudzi māk tikai nopelt, bet paši ir mazi un melni! un ja jau tik grudri esat paņemiet un uztaisiet kaut kadu wow, lai visiem būtu pieņemami. Un lielākie čīkstētaji tāpat uz turieni ies, jo reali nav kur iet Aizkrauklē, tādēļ ienīsim cilvēku uzņēmību, kas cenšās, lai cilvēkiem būtu, kur atpūsties...:)

pirms 10 gadiem, 2008.12.19 14:26

Interesanti

Interesanti, vai tur var arī normāli ieturēt pusdienas, vakariņas? Pēdējo reizi biju Aizkrauklē vasarā un biju diezgan šokēta, ka visi bankrotē, pat Labi sēžam bija ciet. Vienīgo vietu atradām kultūras namā;-(

pirms 10 gadiem, 2008.12.21 18:07