2 tipa diabēts.

Cukurs 17, tās ir dzīves beigas,jeb tomēr ir izredzes cīnīties bez insulīna, ar tabletēm?

Juris

Mēģinājāt vispirms pie daktera griesties?

pirms 3 gadiem, 2014.08.22 13:52

Alda

Pie daktera jau biju,tāpēc zinu ka cukurs 17.Ko dakteri,tā nobiedēja,ka neko mutē nevaru iebāzt,sēžu badā un puņķojos.Visi tikai biedē,neko nepasaka ko un kā darīt,kā ēst,ko neēst.

pirms 3 gadiem, 2014.08.22 13:58

kenta

Cukurs jāmēra no rīta pēc piecelšanās , tukšā dūšā , tad šie mērījumi ir visprecīzākie. Ja tas ir paaugstināts ārsts nozīmēs asins analīzi , kur noteiks specifisko Hg, tad nozīmēs ārstēšanu vai ar tabletēm vai insulīna injekcijām. Šie medikamenti tiek kompensēti , pašam jāpiemaksā tikai 0,71 EUR par recepti. Dzīve nebeidzas, tā tikai nedaudz izmainās. Viss ar Jums būs kārtībā! Ēst var visu, tikai jāuzmanās no liela ogļhidrātu daudzuma ( saldumi, maize utt.)

pirms 3 gadiem, 2014.08.22 14:59

Kaspars

mīļo cilvēk, nevajag badoties, puņķoties un raudāt. No tā cukurs asinīs nenostabilizēsies. Gudrāki par mani cilvēki šitajā visā saka: "2. tipa cukura diabēts labi padodas ārstēšanai. Īpaša nozīme ir dzīvesveidam – ēšanas paradumiem un fiziskiem vingrinājumiem. Diemžēl daudziem cilvēkiem paradumu maiņa šķiet pārāk apgrūtinoša vai mazefektīva. Par laimi, ir pieejami daudzi medikamenti cukura līmeņa regulācijai asinīs, ja ar paradumu maiņu vien nepietiek." Tā ka viss būs okei. Man ir paziņa, kurai diabētu atklāja padsmitnieces gados, a viņa nemaz tā necenšas, tusiņos izmet vairāk par večiem, bet nekas. Tagad meitenei jau ap 30, dzīva un vesela. Nu, protams, diabēts nav pazudis. Bet tas tik pierāda, ka nav ko bīties.

pirms 3 gadiem, 2014.08.22 19:44

Ķepa

Kurš tad bija tas apdāvinātais dakteris????

pirms 3 gadiem, 2014.08.26 11:16

D2

Tiešām nevajag stresot (jo starp citu stress arī ceļ cukuru). Man ir tāda paša tipa diabēts. Ēst var gandrīz visu, pat pagrēkot var ar kādu našķīti (melnā šokolāde),tikai nevajadzētu vakarā pieēsties un iet gulēt ( nu vismaz es pēdējo reizi ēdu ap plkst 18.00 un ir ok). Tiešām jāuzmanās , kā raksta Kenta, no liela ogļhidrātu daudzuma. Un vēl vajag ļoti aktīvi darboties: vai nu darbiņā, ja tāds ir, vai arī speciāli sportot, staigāt, ja diena paiet sēdošā darbā. Vispār fiziskā slodze ļoti palīdz cukuram izstrādāties.
Viss būs labi, puņķoties nevajag. Ja ir vēlēšanās un no tā paliek mierīgāka sirsniņa, varam tikties un parunāties.
Visu par diabētu var arī palasīt i-netā un tas nebūt ne ar ko neatšķirsies, ko jums teiks dakteris.

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 17:29