Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arodarsts.

Sweiki.man ir jaiziet arodars.tatad kadas atsauksmes par aizkraukles arodarstiem.wai ir iespejams wnk sarunat lai paraksta tikai protams par naudu.

.

Nē , neviens normāls ārsts neuzņemsies atbildību par tavu veselības stāvokli. Un ar āroda ārstu vien ir par maz, darba devejspamatojoties uzMK noteikumiem nosaka riskus atkarībā no taviem amata pienākumiem.

pirms 5 gadiem, 2013.04.04 17:24

Setnieki

Aizkraukle arodars aizmirsu vina vardu uzvardu.es noliku naudu uz galda un pateicu ka man nav laika staigat.un ta ari dabuju visu ko vajadzēja.

pirms 5 gadiem, 2013.04.04 18:02

ha ha

Aizkrauklē šis pasākums ir TIKAI ķeksīša pēc...stundām stāvi rindā,lai dabūtu katra speciālista parakstu....pat nepajautājot pacienta karti un vai ir problēmas...pa vairākiem kabinetā un ātri tiec pie paraksta...tikai nauda gan tiek maksāta pilnu summu....iepriekšējā gadā mani nosūtīja pie speciālista,kurš tajā dienā nebija...māsiņa veikli parakstīja un viss kārtībā..kāpēc tad mēs maksājam,ja tik pavirša attieksme...vienam jāsavāc visu kolēģu kartiņas un jādodas pie speciālistiem,lai nav jākavē laiks visiem darbiniekiem

pirms 5 gadiem, 2013.04.04 20:05

zuze

nu nav, nav tā, kā ha ha deklarē,
vien - pats jau esi ieinteresēts ātrāk iziet,
tad nu saki - viss kārtībā utt.

pirms 5 gadiem, 2013.04.04 21:06

eziss

nu ir gan Aizkrauklē kā ha ha raksta, vismaz vēl pagājušā gada nogalē tā bija. Visiem ārstiem tāda attieksme - ka tik ātrāk, nedod dies ko pasūdzēsies, pat neklausījās dažs, tik viens ieteica pierakstīties pie viņa vizītē. Taisnīb arī par to, ka kabinetā vairākus uzreiz sauca. Tā ir mana un vēl vairāku cilvēku pieredze, kuri tajā dienā gāja pie arodārstiem. Vai tā diena bija kāds izņēmums? Nesaku, ka baigo ieinteresēto attieksmi gaidīju, tomēr nu vismaz kabinetā pa vienam un, manu sūdzību par kādu veselības problēmu nenoraidīt ar teikumu - nē, jums viss kārtībā, nekas nav! Neprasītu nez kādu konsultāciju tikai ieteikumu, bet arī tam nebija laika.

pirms 5 gadiem, 2013.04.04 22:34

zuze

īsti nesaprotu jēgu iet pie arodārsta slimam!
slimiem ir jāārstējas!
un kad būsi vesels, tad izskriesi caur kabinetiem vienā mirgā:))) kaut 10 reizē iesauc

bet nē....latvietis parastais vienu reizi ir iztaisījies līdz mediķim, tad nu domā pie reizes i savas peļu oliņas, i kaimiņa likstas izstāstīšu....

pirms 5 gadiem, 2013.04.05 07:56

VijaPija

Tiešām pīle! Tādas lietas neapspriež Staburaga forumā!

pirms 5 gadiem, 2013.04.05 08:52

tuslis

man tā liekas ,ka tie rakstītāji ,ja vinus labi izmeklēs vini nu tiešām nevarēs iziet komisiju ,muusu paaudzes ļaudis ir visai slima tauta ,ja ārsti neparakst;is ,tad tu mīļais paliksi bez darba ,saki paldies ,ka tevi tāa izlaiž cauri

pirms 5 gadiem, 2013.04.06 12:47

Pile

paldies!... man vnk vajadzeejo so informaaciju darbam.

pirms 5 gadiem, 2013.04.06 20:06

nu nu

Darba devējam noplēš tīro naudu par arodārsta parakstu. Vai nav vērtīgs paraksts? Ak pasaulīt, kur tik nav jāmaksā, lai pildītu mūsu supperpareizos likumus. Valsts darba inspekcijas pārbaude - un tik maksā un maksā, lai gan normāli ļautu darbiniekiem strādāt un priecātos, ka nav jāmaksā bezdarbnieku pabalsti. Mūsu valsts likumi...

pirms 5 gadiem, 2013.04.07 14:39

'Vietējā

Pilnīgi piekrītu ha ha, komisija ir ļoti formāla, naudiņu skaita raiti, parakstus saņemt nevar tik pat raiti, jo nezin kāpēc komisijas laikā ir izdoti arī citiem pacientiem numuriņi, nu tad viens uz otru skatās: man ir numuriņš, bet man tikai parakstīt. Ir piedzīvots arī, ka vairāki komisijas gājēji tiek aicināti parakstīt dokumentus. Es nesajutu, ka komisijas speciālisti censtos iedziļināties manā profesijā un kur nu vēl manā slimības vēsturē, tam tak nepietiek laika, jo pierakstītie pacienti gaida.

pirms 5 gadiem, 2013.04.07 22:01

ko ņematies

ar sūkstīšanos,neapmierinātie - rakstiet sūdzības par neapmierinošu pakalpojumu- visi pēc kārtas un tad jau varbūt arī kas mainīties....

pirms 5 gadiem, 2013.04.08 20:38

made

Ja tev pašam sava veselība nerūp,tad ,protams,vari kaut kam kaut ko maksāt un salikt visur ķeksīšus.Arī man ik pa laikam jāiet medicīniskā komisija.Tikai es,atšķirībā no jums to daru arī sevis pēc.Mani interesē mans veselības stāvoklis.Tāpēc ārstus izeju visus un ne jau lai atzīmētu tikai ķeksīti apgaitas lapā.Un ne reizi nav bijis tā,ka ārsts nepajautā un neuzklausa arī mani kā pacientu.Viss jau atkarīgs no paša cilvēka.Ja pats esi jampampiņš,kuram medicīniskā komisija liekas nekam nevajadzīgs pasākums,tad ko vaino kādu citus?

pirms 5 gadiem, 2013.04.09 08:32

nu nu

Šajā kabinetā gan par veselību nedomā, bet tikai par naudu paraksta vietā! Uz priekšu, dakteri un mūsu likumdošana, kas to izdomājusi.

pirms 5 gadiem, 2013.04.10 13:56