Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ārstnieciskā vingrošana un masāža 3.5 gadus vecai meitenei

Labdien.
Nepieciešama AV plakanai pēdai /kājām 3.5.gadus vecai meitenei. Iepriekš gājām citā pilsētā,bet nu meklēju Aizkrauklē un tai tuvās pilsētās.
Kuru fizioterapeitu ieteiktu? Vairāk interesē mammu viedokļi,kuras savus bērnus jau vedušas.
Būtu labi ar adresēm,uzvārdiem un cenām,jo neesmu vietējā,tāpēc" bakstos" pa googli pagaidām,vācu atsauksmes.
Un cik garas rindas?Varbūt ir iespējams stāties rindā uz valsts apmaksātu vingrošanu/masāžu bērnam?Kur? Jo pirms kāda laika jautāju AMC,bet tur noteica,ka nav Valsts apmaksātas rindas..netiku gudra kā tā. Jo citā pilsētā gan poliklīnikā,gan slimnīcā tādas rindas bija. Gājām jau no 3 mēn. vecuma ar paaugstinātu tonusu,tagad vajag cita veida ārstēšanu.Tāpēc jautāju te.
Ļoti gaidīšu kādus ieteikumus.Paldies!!!

atbilde

Aizejiet pie sava ĢĀ, palūdziet nosūtījumu pie fizioterapeita un rehabilitologa, kurš tālāk arī nozīmēs vingrošanu/masāžas tik, cik nepieciešams.

pirms 4 gadiem, 2014.01.29 13:06

Jana

Tuvakais rehabilators atrodas -Jekapili un ja ja vins atzis,ka jums ir nepieciesams iedos 10 reizes vingrosanu ar nosutijumu pa velti un tad gaidam nakamo pusgadu vai gadu,kad variet atkal.

pirms 4 gadiem, 2014.01.29 14:14

Zane

Tik Aizkraukle viens LIELS mīnus, pie fizioterapeita var pieteikties tikai reizi mēnesi un noteiktā diena, bet piezvanot noteiktaja diena pasaka, viss jau aiznemst zvanat nakamo menesi varbut Marta kaut kad tiksiet.
Takā velu veiksmi, bet jusu vieta lielas ceribas neliktu.

pirms 4 gadiem, 2014.01.29 14:10

Ne vietējā

vai Jums tiešām liekās,ka es procedūru nezinu? :) zinu,zinu! es jautāju,kādi fizioterapeiti ir Aizkrauklē un kur viņus meklēt-AMC,slimnīca,privāti..?atsauksmes..cik maksā?lai izvērtētu,vai man tērēt tikai ceļam uz citu pilsētu un vest uz bezmaksas vingrošanu vai tepat un par maksu..
Labākais variants laikam būs Ogrē.. http://www.bkus.lv/page/?main_page_id=81&page_type=text
Es teikšu, ka Aizkraukle vispār ir viens LIELS MīNUSS. Nekā te nav.

pirms 4 gadiem, 2014.01.29 19:59

japi

Te bus cenas un visi fizioterapeiti AMC- bet reali liekas, ka pieņem tikai Miglāne,nu vismaz mes gajam pie viņas(zvanot citu nemaz nepiedava), loti patika, ar ilgadeju darba pieredzi.
http://www.amc.lv/fizioterapija?p=6404

pirms 4 gadiem, 2014.01.30 10:24

Ne vietējā

Paldies. Pati šodien ar' aizbraucu līdz Aizkraukes AMC reģistratūrā uzjautāt. Jā, rehabilitologa nav sava vietējā, brauc no Rīgas. Pieraksts šobrīd notiek uz martu, tikai 2 dienas iedotas. Aizbrauksim protams, paskatīsimies,ko jaunu mums pateiks. Varbūt kāds zin viņa(-as) uzvārdu?

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 00:41