Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ātrā palīdzība, mediķi Aizkrauklē

no nra.lv - 2011.g. 17.dec.

Man tēvam pirms pāris gadiem bija reāls infarkts, atbrauca ātri no Aizkraukles - viena feldšere, pat bez kardiogrāfa, bez nekā. Šaspricēja un pateica - lai paguļ, gan jau pāries.
Ja tā būtu izdarījis, cilvēks droši vien būtu nomiris, jo aizkraukles slimnīca arī neņēma pretī. Pats aizvedu uz Rīgu, tur ātrie rāva uz stradiņiem. Izglāba. Tā kā par to attieksmi un profesionļitāti taisnība - reizēm tā ir nožēlojama!

A.Vāne

nra.17.dec.
http://zinas.nra.lv/viedokli/juris-millers/61986-medicina-likuma-cilveku-vai-pohua-del.htm#comments
Manuprāt par šādiem gadījumiem noziegums ir klusēt un izlikties, ka viss ir kārtībā. Es vēlētos papildināt šo mūsu valdības plānveidīgo cilvēku iznīcināšanas metodes ''sausminošos rezultātus.
Bija tādu laiciņu atpakaļ. Netālu , apm 3 km , no Aizkraukles slimnīcas zem smagās mašīnas paskrēja vieglā mašīna , Pasažieris bija pie samaņas , bet ar daudziem lūzumiem, sieviete pie stūres bija komā.Aizkraukles slimnīcai , kas bija 3 km attālumā bija aizliegts sniegt jebkādu palīdzību šādos gadījumos. Palīdzība tika izsaukta no Jēkabpils, 60 km attālumā. Kad tie atbrauca , izrādījās, ka mašīnā var vest tikai vienu - sievieti. Vīrieti aiznesa tālāk no ceļa un tam bija jāgaida otrreizējā ,, ātrās" ierašanās. Paldies policistam, kas palika viņa tuvumā... Sieviete līdz slimnīcai netika. Slimnīcas durvju priekšā nomira. Vīrietim bija jāgaidavismaz 2 stundas līdz viņš saņēma palīdzību...

pirms 7 gadiem, 2011.12.17 22:37

moskis

Attieksme pret tautu sūdā. Tas pats Hitlerisms, tikai vis oficiali.

pirms 7 gadiem, 2011.12.17 23:21

sāpe

Piekrītu, un teikšu, ka paši vien esam vainīgi! Vai esam izgājuši ielās un protestējuši? nē! Nesen bija mediķu protesta akcija. Cik no mums to atbalstīja? Tā, kā, laikam jau visu to esam arī pelnījuši!

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 00:53

Mare

Man patika, kā Mirta rakstīja pēdējā Staburagā par gaisa tuneli.Tiešām, ko tur vadās, kādu vienu slimnieku, ēdienu nēsātājas ēdienus nēsās, kāds viens laborants pāries. Es saprotu, visu vajag, bet kāpēc agrāk neko tādu netaisīja tajos labajos laikos.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 05:50

A.Vāne

Terapijas ēkā nav lifta, līdz ar to arī nevaram izmantot terapijas otro stāvu un tas līdz šim stāvēja neizmantots.( Mūsdienās likumos un tikumos noteikts, ka cilvēkiem ar īpašām vajadzībām jābūt pieejamībai). Izvēlējāmies nevis būvēt liftu, bet tuneli.Tādējādi iegūstot pieejamību un iespēju attīstīt jaunus pakalpojuma veidus iedzīvotājiem ( piemēram, no janvāra hemodiālīzi), kas pirms tam nebūtu iespējams, jo reāli sāk pietrūkt telpu pacientiem.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 12:06

Ar prātu neaptverami.

"Aizkraukles slimnīcai , kas bija 3 km attālumā bija aizliegts sniegt jebkādu palīdzību šādos gadījumos. Palīdzība tika izsaukta no Jēkabpils, 60 km attālumā" - a kas būtu noticis, ja tā Aizkraukles slimnīca būtu tomēr aizbraukusi un varbūt arī izglābusi to dzīvību. KAS BŪTU NOTICIS ???? Tur taču apdraudēta bija cilvēka dzīvība - kas ir PATS svarīgākais. Tāpēc jau tik daudz arī ir to neglābto situāciju, ka visapkārt burta kalpi, un viena vienīga birokrātija valda. Tie , kas izdomā likumus taču ne tuvu nav klāt tām situācijām, kā dzīvē notiek, tad ko gaidīt, ka likumi būs cilvēkam par labu. A diez tā viegli ap sirdi cilvēkiem, kuri varētu palīdzēt, bet debīlu likumu dēļ,sēž rokas klēpī salikuši, kad 3 km no Aizkraukles mirst cilvēks.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 16:37

laila

...Vāne būtu atlaista no darba, par instrukcijas neievērošanu, tas būtu noticis.....štrunts par mirējiem....

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 17:49

Tas pats

Ārprāts cik cilvēki nezinoši....
Ātrajiem sen nav nekāds sakars ar mūsu slimnīcu. Vienotais dienests ar Ploriņu priekšgalā rullē.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 18:00

....

Cilvēki tiešam ir aprobežoti. Citreiz lasot komentārus brīnos kur tādi rodas? :( paldies A.Vānes kundzei par paskaidrojumiem. Mani pilnībā viss apmierina AMC darbībā. Un ne jau Vānes kundze nosaka lietu kārtību to nosaka valdība un kā nosaka tā arī jādara...
Atcerēsimies arī labus darbus kad Aizkraukles ātrā palīdzība brauca uz ārzemēm pēc kāda slimnieka, un ieguva Latvijas Lepnuma apbalvojumu to nedod nevienam tāpat vien ....Protams visiem vienmēr labs nebūsi...

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 18:12

kkk

tāpēc jau brauca uz ārzemēm lai dabūtu Latvija Lepnumu

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 18:31

Lapa

Ko kkk ir izdarījis viena sveša cilvēka labā?? Ka tik visus ar sū.... aplikt!
Mums ir laba slimnīca un labi ārsti! Un mana ģimene ir starā par to, ka pie mums strādā ļoti labi speciālisti, ar modernu apartūru.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 19:02

Skačs

Visu cieņu Aizkraukles mediķiem! Manai Omai Bija trombs.Nenormālā ātrumā 80 gadīgu sievieti aizrāva uz Gaiļezeru.Izglāba Tagad dzīva.Sandra Erta un kolēģi. Paldies! Nenormālā ātrumā atskrēja.Un iznesa!

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 21:02

nu nu

ziniet, es dzivoju arzemes un te ir ta ka atri vispar nebrauc. tev pasam ir jabrauc uz tuvako slimnicu-kas piem var but 30 min attaluma un tur jagaida cetras stundas rinda. ta labak?salidzinosi musu atrie vismaz atbrauc un vismaz to sprici tev ielaiz. man pasai bija ta- esmu grutniece, es divas reizes saucu atros ar pamatigam sapem-vienu no tam reizem ar sapem vedera, pateica ka nav emergency. braucu pati uz slimnicu-man paveicas, mani uzreiz uznema ginekalogijas nodalja, bet ja nebutu grutniece, ta ari tur sedetu uzgaidamaja telpa stundam ilgi.tur sez visadi- ar nogrieztiem pirkstiem, apdauzitam sejam,kliedzosi, aurojosi no sapem.. sez un gaida kad vinjus apskatis masinja sakuma, un tikai tad pateiks vai tev vaig lai tevi apskata arsts vai ne, ja ja-jagaida vel kads laiks. es patiesam nezinu kados gadijumos te atrie brauc, nu uz avarijam brauc, bet ta ja tev vienkarsi paliks majas sliki, neviens pie tevis neskries, pasam jatiek uz slimnicu.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 22:48

Nez kā tur būtu,ka tu gulētu ceļa malā salauzīts un asiņojošs nezcik stundas un netālu būtu mediķi, bet ...... nu nevar tevi glābt, jo ,redz, tāda IR LIETU KĀRTĪBA :), un varētu tu skatīties nāvei acīs, jo ....tā noteikusi valdība. Tad gan noteikti neliktos, ka kā valdība noteikusi tā jādara, ui, kā gribētos dzīvot. Bet nu mēs taču esam paklausīgi latvāņi "vaļdība tā ļika", un kas ir cilvēka dzīvība- nekas.
Tas nav pārmetums Vānes kundzei, bet vienkārši sašutums par viņas izklāstīto gadījumu.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 23:06

....

bet ja viņus neviens nemaz nesauca uz to avāriju kā viņi uz savu galvu var kaut kur braukt! Vot, tumsonība.....

pirms 7 gadiem, 2011.12.19 10:08

gu gu

es ari dzivoju arzemes,un pie mums atrie BRAUC.un cik reizes biju ,gaidiju 20 minutes.

pirms 7 gadiem, 2011.12.19 16:52

nu nu

nezinu, esmu zvanijusi kopuma kadas 5 reizes, nevienu reizi neatbrauca.varbut atkarigs no vietas kur dzivo. saku to ko esmu redzejusi,no pieredzes, neko neizgudroju, vienkarsi salidzinosi ar musu latvijas arstiem,, nu tagad esmu sakusi cienit musu arstus. vinji vismaz no galvas zin visas zales. un diagnozes ko vinji seit uzstada:''varetu but ka tas ir no ta.. '' tadu es pati sev varu uzstatit :D

pirms 7 gadiem, 2011.12.19 18:39

Dūda

Krišjāni! Jums paveicās, paldies Dievam! Autobusā nesen dzirdēju, ka mirstošu cilvēku ved garām Aizkraukles glaunajam medicīnas centram uz Jēkabpili! Cietsirdības kalngali.Labi, ja Tev ir sava mašīna, vari aizvest uz Ogri... Mans mīļais cilvēks arīi aizgāja bojā, mana sirds ir pilna līdz malām.

pirms 7 gadiem, 2012.04.27 15:57

Tad jau tā reklāmas izkārtne AMC kaķim zem astes,jālikvidē!

pirms 7 gadiem, 2012.04.27 21:20

gyt

Klačas (Autobusā nesen dzirdēju...); analfabētisms (profesionļitāti..), Stulbums (Vai esam izgājuši ielās un protestējuši? nē!) - diemžēl nepadodas ārstēšanai.
Visu cieņu un Paldies Aizkraukles „ātrajiem” – vienmēr, kad nācies izsaukt, palīdzība ir bijusi ļoti profesionāla, ātra, cilvēciska.

pirms 7 gadiem, 2012.04.27 23:57