Kvotas

Vai man var paskaidrot kāds cilvēks kas ir kvotas? Pieteicos pie daktera,mēnesi iepriekš,aizeju,man prasa 21.50 eiro par vizīti,saku ka es pieteicos pa telefonu,man atbild neesat iekļāvusies kvotās. Tad nu mīļie paskaidrojiet kas tas tāds ir,kāpēc piesakoties pat mēnesi iepriekš jāmaksā tik liela summa?

ezez

noteikts vizīšu skaits noteiktā laikā, kuras apmaksā valsts. Tās izķer ātri, tāpēc pie citiem ārstiem, ja vēlies maksāt mazāk var pierakstīties tikai vairākus mēnešus uz priekšu, ja vēlies ātrāk, tad ir jāmaksā pilnā cena.

pirms 3 gadiem, 2014.08.14 16:31

Nelda

ārprāts,man vienkārši trūkst vārdu,kā lai zinu kurā brīdī man vajadzēs ārsta palīdzību. Esmu šokā.tad jau laikam katru mēnesi jāpierakstās pie visiem speciālistiem,sazin kad un kurš būs vajadzīgs.Tiešām šoks pamatīgs.

pirms 3 gadiem, 2014.08.14 16:38

specs

Nedīc,bet turpini balsot par Vienotību! Pēc mēneša redzēsi,ka visiem patīk tāda kārtība!Mēs tak arī gribam skolas lai slēdz un karot ar Krieviju arī gribam! Tu,Nelda, esi viena no nedauzajām kura kurn un kurai nav labi! Gan jau esi skolotāja?

pirms 3 gadiem, 2014.08.16 06:28

Nelda

Esmu bezdarbniece. Es nekurnu,bet cenšos šajā valstī izdzīvot.Man pofig kas ar ko un par ko karo.Ja nav ko darīt ,lai karo. Un uz vēlēšanām es neeju jau daudzus gadus,kāda starpība kuru idiotu ievēlēs,vismaz es to nebūšu darījusi.

pirms 3 gadiem, 2014.08.22 11:30