Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

pie kura ģim. ārsta Skrīveros labāk piereģistrēties? Skudra?Eglīte?

mainisu dzivesvietu, nesaprotu pie kura arsta Skriveros labak griezties. atsaucieties!!!!!!

zanda

Bērnībā biju pierakstīta pie Eglītes, Vēlāk pie Skudras, bet kad aizgāju prom no Skrīveriem uz Rīgu, beidzot sapratu kas ir ģimenes ārsts un ar ko viņi nodarbojas. Dzīvojot skrīveros domāju, ka ģimenes ārsts ir lai zirakstītu skolai zīmes un receptes, ko nedod aptiekā. Taču Rīgā atklāju ka ģimenes ārstu interesē mana veselība, līdz tam nebiju piedzīvojusi, ka mani izjautā no viena gala līdz otram, izmeklē, lai mazinātu šaubas aizsūta uz izmeklējumiem, un galvenais mani pieņems jebkurā laikā kad jutīšos slikti.
Ieteikums, dzīvojot skrīveros, labāk painteresējies par ģimenes ārstiem Aizkrauklē, pievērs uzmanību pieņemšanas laikam, un protams arī ieteikumiem.
No Skrīveru ārstēm nav ne jēgas, ja jutīsies dikti slikti un viņai nebūs pieņemamais laiks, tā pat nāksies braukt uz Aizkraukles poliknīniku un meklēt tur kādu ģimenes ārstu!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.04.29 17:13

Nu jā

Man liekas, ka dr. Skudra ir laba daktere, protams, citreiz ir šerpāka un stingrāka, bet kopumā ir laba!

pirms 10 gadiem, 2009.05.05 21:47

l

aizejiet un dr.Skudrai paparasiet norīkojumu, tad kad jums vajag, nevis, kad viņa piedāvā, redzēsiet, ko atbildēs!
Skrīveru ģimenes ārsti ir vizdegunīgi un ne visai profesionāli! par vienu no ārsta palīdzēm- jūsu slimību vai problēmu, obligāti iznesīs no kabineta durvīm, un tā tiks apspriesta publiski! žēl, ka tā!
un vēl- protams, ka ejot piešiem ātsiem ir lišķīgi jāsmaida, lai dabūtu nosūtījumu, vai pat pieņemšanu! šie ārsti šķiro cilvēkus! neiesaku ne pie vienas no tām pierakstīties!

pirms 10 gadiem, 2009.05.06 09:44

Dagmāra

māsiņas darba laikā šēž un kafiju dzer kāju pār kāju pārlikušas, ja palūgsi kaut ko palīdzēt, tad saņemsi atteikumu, jo neesot laika

pirms 10 gadiem, 2009.05.06 16:28

killer

skrīverieši laikam grib ģimenes ārstu,kāds ir koknesē -Balode ,pati slima (insults) un vēl citus cenšas ārstēt, kur jau smadzenes nespēj normāli domāt. nosūtījumus nedabūsi,uz asins analīzēm netiksi, bet EKG nekad neuztaisīs,par spiediena mērījumu nerunāsim.
ko raudiet!!! pieraksties tagad pie tā kurš nestājas deputātos -Eglītes, jo vairak laika atliks pacientiem. jo deputātu dzīve ir diezgan laika ietilpīga un atbildīga.

pirms 10 gadiem, 2009.05.06 21:43

sīkā

Ja pie viņas neej,kā ta tik labi visu zini,,,

pirms 9 gadiem, 2010.01.08 23:27

ašuks

Arii Aizkrauklee ar tiem ģimenes aarstiem ir taa kaa ir- reaali gan jaasaka, ka nav. Ja tevi neapmierina esošais - pie cita pieteikties nav iespeejams un nav jau arii pie kaa.Vieniigaas pozitiivaas atsauksmes - par dr.Urbanoviču, bet viņai ir tik daudz pacientu, ka citus vairs neņem(vai varbuut savstarpeeja vienošanaas aarstu viduu??)Arii dr.Grīgs esot ļoti zinošs, bet nav ģim. aarsts.Paareejie- nu tas pats variants-ja aarstees, tad aarstees paši- ne nosuutiijumi pie attieciigajiem speciaalistiem, ne analiizes.Nu ja pats saaksi sevi aarsteet un saproti, kur vajadzeetu griesties, tad vari uzstaat, lai nosuuta pie taa vai šitaa speciaalista, nu tad varbuut arii iedos nosuutiijumu.Taa ka arii Aizkrauklee nav neviena aarsta, par kuru vareetu pateikt-jaa viņš ir savaa vietaa un savu darbu dara peec vislabaakaas sirdsapziņas.Arii, nu ļoti jau sen, neesmu dzirdeejusi, ka Aizkrauklee buutu saacis straadaat, kaads jauns ģim.aarsts- jau gadus 20 vieni un tie paši....

pirms 9 gadiem, 2010.01.09 08:57

olga

Jāiet pie tās ,pie kuras iet LISENKO klans ,ja neiet ne pie vienas ,tad ir ko padomāt ///////

pirms 9 gadiem, 2010.01.09 15:41

????

Saknes jautājums bija -kuru ieteiksiet?? Atbildes-trakas. Secinājums: dr. Skudra klaču tante. Jautājums: Kā lai nosauc darbības veidu, ko Jūs piekopjat šajā forumā???? Tā ir aprunāšana (klačošanās)....... Secinājums:::: Visi esat vienādi, un nav jēgas attaisnoties...... 'tādi paši klačas vien esat....... es neticu ka pilnīgi nevienam nav palīdzēts......mmmm nu tad bezcerīgs gadījums

pirms 9 gadiem, 2010.01.09 20:42

mana daktere Liepājā

Monta ir viena no tiem liepājniekiem, kuri ziemā pludmali izmanto nevis rimtām pastaigām siltās drēbēs, bet gan kaila skrien un metas jūrā. Viņa ir viena no Liepājas roņiem – ziemas peldētājiem. Lai gan te roņiem nav sava kluba kā Jūrmalā, tas nenozīmē, ka pie mums nav cilvēku, kuriem tieši ziema šķiet piemērotākais laiks, lai peldētos. Montai vasarā nepatīkot peldēt, jo tad ir silts ūdens, un jūrā viņa dažreiz ieskrienot tikai atsvaidzināties.

pirms 9 gadiem, 2010.01.11 12:29

ledene

E, dzirdējāt, jāpiesakās nevis pie Skudras vai Eglites, bet pie Liepājas Montas. Viss skaidrs?????

pirms 9 gadiem, 2010.01.13 22:19

karamele

O, jē, super!!! Vai viņa pieņem Aizkrauklē? Ā, nu laikam veikalā Monte, :)))))))

pirms 9 gadiem, 2010.01.14 12:27

zefīrs

Par Eglīti neko sliktu teikt nevaru. Zinoša, laipna. Tikai man nepatīk, ka viņa uzgaidāmajā telpā sēdošos izjautā turpat uz vietas un dažam labam neērti par savu kaiti teikt koridorā. Tas ir dzirdams bieži vien, arī pie zobārstes rindā sēdošajiem. Un ieteikums, ierīkot kabinetā skaņu izolējošas durvis, jo uzgaidāmajā sēdošie ,diemžēl, var dzirdēt iekša sēdošā pacienta un dakteres sarunu! Nav patīkami, ka pus Skrīveri zina par kabinetā runāto.

pirms 7 gadiem, 2012.06.13 13:47

novērotājs

Skumji bet ārsta palīdze Ludmila nemāk ne runāt ne atbildēt cilvēkiem šerpa

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 11:40

made

Piekrītu! Ludmilai tā sakāpis galvā...uzvedas tā it kā prezidente būtu, bet īstenībā nav nekas! Cilvēki sēž rindā, viņa iekšā ar kaut ko hihinas- un pie kājas, ka rinda aiz durvīm. Skrīveros ir bardaks, atieksme zem pašas kritikas!

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 15:33

Alma

Biju pie dakteres Eglītes...šo to vajadzeja! Viņa liek gaidīt pie Ludmilas,ka viņa man iedošot vajadzīgo..Sēžu pie Ludmilas durvīm, nejau mazu laiku, nepieklājīga balsī beidzot viņa griežas pie manis... nolasa morāli,ka gaidu pie viņas, ka man jaiet esot pie pašas dakteres. turpinu sedēt...nu jau atkārtoti pie dakteres, lidz pienāk rinda! Beigās, kad stundu vairāk esmu nosēdējusi - abas satiekas uzgaidāmajā zāle - Eglīte pavēl vajadzīgo lai Ludmila iedod, 1 min - man papīrs rokās un eju prom! Vai tiešām to visu nevarēja uzreiz iedod Ludmila, man bija jagaida tik ilgi! Man liekas, ka lielāks bardaks nav redzets par notiekošo pie viņām! Brr!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 16:03

yyyyyyyy

gribu mainiit Aizkrauklee.Pie kura labaak iet?

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 17:13

Alma

Man ir Urbanoviča! Skrīverietes varetu pamacīties kā apieties ar pacientiem no viņas! Perfekta dakterīte! Tiešām perfekta!

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 17:57