Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

pie kura ģim. ārsta Skrīveros labāk piereģistrēties? Skudra?Eglīte?

mainisu dzivesvietu, nesaprotu pie kura arsta Skriveros labak griezties. atsaucieties!!!!!!

Kristīne

dr. Skudra ir ļoti profesionāla, man ļoti patīk viņas attieksme un konkrētās pārbaudes vai nosūtījumi pie speciālistiem, ja ir nepieciešamība. Neko garumā nevelk, pozitīva, lietišķa, kārtīga. NEKO maksājusi ekstra neesmu :)
Dr Eglīte - nu ko tur teikt. īpaši gudra nekad nav bijusi.
Jāskatās, kurš ārsts seko līdzi jaunumiem medicīnā, nevis atsēž savu pieņemšanas laiku (pēc iespējas sev patīkamākā veidā)

pirms 5 gadiem, 2014.04.17 19:53

huhsa

pie Bibja Daudzevā vai Pļukāna Krapē, tur ir labi un lēti

pirms 5 gadiem, 2014.04.22 14:06

ha

kurš ārsts vai medikamenti ir kādu izārstējuši??

pirms 5 gadiem, 2014.07.17 15:43

lllllll

Ne no Skudras, ne no Eglītes nekādas jēgas nav. Skudra neprofesionāla, prasta persona, kurai vismazāk interesē pacienta veselības stāvoklis, nekaunas izprašņāt par personīgām lietām, kas uz viņu vispār neattiecas, apšaubu viņas zināšanas. Kad man bija problēmas ar sprandu, izprasīju no viņas rentgenu, aizbraucu, tur ārstas man prasa: "Kas tā par ārsti, kas Jums uzrakstījusi pilno rentgenu, kas viņa nesajēdz, ka tas ir kaitīgi veselībai, ka var tikai vienai ķermeņa daļai vienā reizē uztaisīt rentgenu? Lūk tādas aitas tur sēž. Kad ierauga kādu savu paziņu sēžam rindā, tad atņirdz smaidu labvēlībā. Pietika man, nomainīju citu ārsti.Eglīte tik kaudzēm raksta receptes, vēlams visdārgākās.

pirms 4 gadiem, 2014.10.16 16:37

Dagmāras un Ludmilas paciente

Man patiesi pārsteidza un sarūgtināja skrīveriešu attieksme pret saviem dakteriem. Dagmāra Eglīte - jauka, atsaucīga un savu iespēju robežās izpalīdzīga ārste. Vislabākos vārdus varu teikt par dakteres palīdzi Ludmilu -māk ieklausīties, nomierināt, profesionāli palīdzēt un pats galvenais, dara to no tīras sirds. Visi gadījumi, kad centos pateikties ar "aploksnīti" - tika noraidīti un man izskaidroja ka viss tiek apmaksāts no valsts. Vissirsnīgākie sveicieni tuvojošajos Ziemassvētkos dakterēm un visiem pacientiem!

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 10:25

Vēl viena paciente

Pievienojos visiem iepriekšteiktajiemlabajiem vārdiem par dakteri Eglīti un palīdzi Ludmilu, jo attiecības starp dakteri un pacientu veidojas veiksmīgas, ja abas puses dara visu iespējamo lai cilvēka veselība uzlabotos, Bet kā notiek dzīvē - mēs pārēdamies, pārdzeramies, pārsēžamies pie TV un datora, pārstrādājamies savos sakņu dārzos - un tad gaidām no ārstiem brīnumus, brīnumtabletes un procedūras, kuras ar mums izdarīs brīnumus. Bet, neizdarīs! Jāsāk ar sevi!
Pati esmu ļoti rets viesis ambulancē, bet vēl līdz šim brīdim esmu pateicīga par cilvēcisko attieksmi no dr. Eglītes un Ludmilas laikā, kad ļoti smagi slimoja mana mamma, kad Ludmilla pavadīja pie manas mammas ilgas stundas un viņai atradās ne tikai prasmīgas rokas procedūrām, bet arī uzmundrinoši vārdi un profesionāls padoms mums tuviniekiem kā palīdzēt slimniekam un kā tikt galā ar savām emocijām. Attieksme ko saņēmu no Skrīveru dakteriem tik ļoti atšķīrās no augstprātīgas un teikšu pat nihilistiskās attieksmes Jēkabpils slimnīcā, ka vēl arvien jūtu pateicību, ka mamma varēja savas dzīves pēdējā mēnesī saņemt cilvēcīgu aprūpi, kuru nodrošinājām ģimenē ar dakteres Dagmāras un Ludmilas palīdzību.
Varbūt tiešām centīsimies ieraudzīt apkārtējos vairāk to labo un gaišo un nemeklēsim kašķi! Jaukus un veselīgus svētkus!

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 18:25

Dagmāras un Ludmilas paciente

Laimīgu un veselīgu jauno gadu! Izturību trakajā gripas laikā!

pirms 4 gadiem, 2015.01.18 21:07

vismaz kaut kas nemainīgs

Skrīveros viss tāds nepastāvīgs un plūstošs, ka nespēj vien izsekot līdzi. Paldies Dievam vismaz dakteres tās pašas. lai nu arī paliek pie mums, citādi ja pagastmājā kas jākārto - nezini kādu ''ģīmi" priekšā ieraudzīsi un kadā omā.

pirms 4 gadiem, 2015.02.13 17:06

lida

vai taisnība, ka ambulance tiks pārcelta uz internātu??

pirms 4 gadiem, 2015.02.15 14:29

hill

Paklausieties domes sēžu ierakstus Skrīveru mājas lapā, cik nu to ir, dažs kopš pērnā gada vēl nav ielikts. Tajos deputāti runā par iestāžu rotāciju, doktorātus plānu aizrotēt uz internātu. Budžetā paredzējuši naudu iestāžu pārvietošanai. Tiesa ārstniecības iestādēm ir sevišķi stingras prasības, tātad doktorātu iekārtošanai internātā mūsu dakteres varēs meklēt itin nopietnus līdzekļus. Bažas māc, vai viņām būs iedvesma vēl reizi darīt to, kas jau paveikts pašreizējās telpās. Ka tikai skrīveriešiem nevajadzēs uz Aizkraukli vai Lielvārdi pie ģimenes ārsta braukt.

pirms 4 gadiem, 2015.02.16 13:04