Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

šokā

2012. gada janvārī griezos pie specialista Aizkraukles poliklīnikā ar bērna veselības problēmu. Paliku mēma, kad paziņoja māsiņa ka ir jāsamaksā 12 ls par konsultāciju (bērnam). Tāda maksa būs jāveic visiem - gan bērniem, gan pieaugušiem. Lejā nekur nebija izlikts paziņojums. Paldies Aizkraukles poliklīnikas darbiniekiem par informāciju. Specialistu protams neapmeklējām, nebija naudas.

man arī

Man arī reģistratūrā paziņoja, ka vizīte maksā 12 Ls, arī bērniem. Tad kad 2 bērniem biju samaksājusi, izrādījās, ka vajadzēja pašai iepriekš painteresēties un no ģimenes ārsta paņemt nosūtījumu. Tā lūk...

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:07

....

man ar bij situācija, ka decembrī pieteicu numurinju, reķinājos ar vienu naudas summu un janvāri aizejot pie ārsta summa jau cita, vai tad decembra beigās neviens to nezināja ka cenas ar janvāri mainīsies. Murgs un visatļautība.... vēl nesen forumā tik karsti aizstāvēju mūsu kruto AMC, esmu vīlusies :(

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:18

....

vai tad tiešām ir tik grūti kaut kādā veidā nodot informāciju cilvēkiem ka cenas manīsies... ir Televīzija ir internets.... nekur nekā klusums tad jau sanāk ka man katru mēnesi jāzvana uz reģistratūru un jājautā par cenu izmaiņām....

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:26

kjirsis

es neiebraucu...tagad lai nokljuutu pie gjimenes aarstes peec ieprieksheejaas pieteikshanaas......par viziiti jaamaksaa beernam 12.00 ls??? vai tas ir citiem speciaalistiem\?

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 10:58

slimniece

A ko tad tagad Vānes kundze klusē, kāpēc nav komentāru?

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 14:07

sapnis

Vānes k-dzei jāiedanco tunelis, un jākaļ jauni plāni, varbūt lielajam foajē uzcelt otru stāvu, ko tur niekoties, ja ir par ko, tad atradīsies arī, ar ko. Un beidziet te vest savus slimos bērnus, arstējiet paši mājās.

pirms 7 gadiem, 2012.01.23 16:02

A.Vāne

Labdien, visiem foruma apmeklētājiem.
Jau iepriekš esmu paudusi, ka tikai ar AMC pūliņiem ( vēstules, sarunas Veselības Ministrijā un Nacionālajā Veselības dienestā) neko 2 gadu laikā nav izdevies panākt.
Aizkraukles reģionā ir vismazākā kvota uz vienu iezīvotāju.2011.gadā tie bija tikai 5,90 Lati uz vienu iedzīvotāju, bet vidēji ārpus Rīgas ir vismaz 15 ls uz iedzīvotāju.
Lai arī pagājušo gadu drastiski ierobežojām kvotas pieaugušajiem un tikai bērnus pieņēmam ārpus kvotas mums valsts nesamaksāja un nekad nesamaksās par 3400 pacientu apmeklējumiem ( 30 000 Latu).Tātad katru dienu ap 15 pacientiem mums jāapkalpo pilnībā par velti, bet jāmaksā gan materiāli, gan algas personālam un nodokļi valstij.
Diemžēl vēl nav piejams jaunais līgums un mums nav zināma 2012.gada kvota. Bet diemžēl neceru, ka mūsu iedzīvotājiem domāto kvotu iedalīs....
šobrīd netiek ierobežots rentgens, bet droši vien, ka arī to nāksies ierobežot. Rentgenā saglabāsies iepriekšējā pieeja ( pa kvotu akūtie pacienti no traumpunkta, bērni papildus tam no pacientu iemaksas atbrīvotās kategorijas).
Diemžēl pārējos pakalpojumus, kuri skar visus iedzīvotājus pa kvotu ir iepriekšējs pieraksts.
Izņēmums ir okulista profilaktiskās apskates bērniem ( attiecīgajos vecumos)- piesakot reģistratūrā bērnu pie okulista šīs programmas ietvaros tas ir jāpaziņo reģistratūras darbiniekam un tad varat tikt tuvākajā brīvajā laikā bez maksas.
Cienījamie iedzīvotāji- rindas ir visās ārtniecības iestādēs, bet ne vienā nav tik maza kvota kā mums. Tāpēc droši vēršaties gan Veselības Ministrijā, gan Nacionālajā veselības dienestā ar savām pretenzijām. Iesaku to darīt, katram iedzīvotājam, jo uz katru šo sūdzību Valsts ierēdņiem ir jāatbild. Ja viņi saņems, katru dienu vairākas vēstules ( ne vis vienu no mums)par valsts genocīdu pret mūsu iedzīvotājiem, varbūt tad kautkas mainīsies.
Rīt amc.lv ievietosim pēdējo vēstuli, ko nosūtījām Ministrijai jau pusotru mēnesi klusē un uz vēstuli atsūtīja formālu atbildi- ka pārsūtījuši Nacionālajam Veselības dienestam.

pirms 7 gadiem, 2012.01.24 20:28

Tims

Tā kā no debesīm nokrituši. Tak jau labu laiku ir šāda sistēma - gribi tikt uzreiz - maksā, vēlies tikt par 3 latiem - ņem nosūtījumu un gaidi. Vienīgais, cenas tagad augstākas - nesen bij 10 lati par speciālistu, tagad no 12 līdz 15, bet cenrādis tak ar ir izkārts.

pirms 7 gadiem, 2012.01.24 20:31

A.Vāne

Par cenām!
Pēdējo gadu laikā esam bijuši spiesti palielināt darba algas ( mainījās minimālā samaksa ārtniecības personām), komunālie pakalpojumi sadārdzinājušies par 30%. PVN medikamnetiem palielinājies par 10%, PVN medicīnas precēm par 18%.
2011.gadā savelkot šos papildus izdevumus neredzam citu varinatu kā palielināt maksas pakalpojuma cenas. Tās gan skāra principā 2 sadaļas. ārta konsultācija no 10 ls uz 12 Ls un Ultrasonogrāfija no 10 Ls uz 12 Ls.

pirms 7 gadiem, 2012.01.24 20:34

????

kāpēc es katru mēnesi maksāju nodokļus 30% no algas , bet ja jaiet 2-3 gados pie ārsta atkal jāmaksā vislielālākā summa? kur paliek man atvēlētie 5.90 ??? vai tik tās kvotas netiek izmantotas nelietderīgi ???Tā ir valsts attieksme-dzmdējiet tik vairāk bērnus (valsts vergus).

pirms 7 gadiem, 2012.01.24 21:01