Gada briesmīgākie svētki -Helovīns

Ar šausmām verot dzīvokļu un kāpņu telpas durvis secinu, ka kārtējie Helovīni ir svinēti. Kāpņu telpa un trepes piespļautas ar košļenēm, konču papīriem, piemētātas ar abolu serdēm un celofāna maisiņiem. Dzīvokļu durvis un rokturi nosmērēti un aplieti ar nezināmas izcelsmes lipīgu šķidrumu. Gribētu dzirdēt pilsētas iedzīvotāju viedokli, kas to dara, vai tie ir mūsu nākamie nodokļu maksātāji, kas divus vakarus pēc kārtas sakrāsojušies ar maisiņiem siro pa mājām ubagodami saldumus un draudēdami izjokot. Pulkstens 22 bērni vēl vandās pa kāpņu telpām, ar ko nodarbojas vecāki?Vai tiešām pēc katriem šādiem svētkiem būs jāmaina dzīvokļa durvis? Personīgi es pirmo baru pacienāju ar saldumiem, bet pārējos trīs ignorēju un nevēru durvis, par ko tiku bargi sodīta. kāpēc vecāki nerunā ar savām atvasēm , visatļautība novedīs tādus bērnus līdz nopietniem noziegumiem un sodiem. šodien kopju kāpņu telpu, tīru dzīvokļa durvis un sāp sirds par citsirdību un bezkaunību.

helovīns

kapēc tad Jūs cieniita pirmo bariņu pacienājat,bet nākamos nē,tur jau ir tas cukurs,tas parāda par jūsu pacietību,kuras jums nav,un kadas tad tur šausmas,ko tad jūs tur gribējat ieraudzīt,,,,Un ja kas, šie bērni tik tiešām būs nakamie nod maksaataaji,kas uzturees jūs pensionārus,,,,,,,

pirms 4 gadiem, 2013.11.03 17:59

kabacis

Sū..., ne svētki. Pilnīgi pievienojos autoram. Man mājās reāls sargsuns, tāpēc miers no šiem diedelniekiem.

pirms 4 gadiem, 2013.11.03 22:28

helovīnam

visus pilsētas helovīnu piedzīvojumu meklētājus diemžēl sacienāt nevaru, man ir ierobežoti līdzekļi, jā tā pati ubaga pensija. Gribu vērst vecāku uzmanību, ja ej un kādam ko lūdz, esi pieklājīgs un pateicīgs, un pat ja nesaņem iekāroto, nespļauj svešas mājas kāpņu telpās, nepiegružo un nenocūko iedzīvotāju īpašumu durvis. Ja gribas izlādēties pēc pilnas programmas, lai bērniņi savos dzīvokļos brīvi rīkojas un vecāki par to priecājas, man nav pretenziju. Esmu par to, ka bērniem jāmāca pieklājība, pazemība un pateicība. Lūk tā,

pirms 4 gadiem, 2013.11.04 19:51